Dorosti padli na penalty v Otaslavicích - 15. 10. 2017

Napsal(a)  středa, 18 říjen 2017 22:07
Mužstvo dorostu Mužstvo dorostu

K dalšímu mistrovskému utkání, zajížděli dorostenci, do Otaslavic u Prostějova! Bohužel, po dvou našich hrubých chybách, jsme už ve 20. minutě prohrávali 2:0, ale borci nepřestali hrát a ve 22. minutě snížil na 2:1 Laďa Vybíral... Tento gól hráče ještě více nakopl, zvýšil se tlak, a ve 32. minutě srovnal na 2:2 Patrik Škrabák.
Ve druhém poločase, jsme měli asi šest gólových šancí, ale když nám to tam spadlo, tak nám radost překazil pan pomezní mávnutým ofsidem! Po 90. minutách byl stav 2:2 a na řadu přišly penalty, ve kterých bylo uspěšnější domácí mužstvo, v poměru 5:3!

Ohlas vedoucího (Tomáš Petráš): Měl jsem strach, jak utkání kluci zvládnou, když se hrálo v neděli dopoledne a ještě nám chyběl brankář Tihelka (nemoc), tak černýho Petra do brány vyhrál Ondřej Ryšánek! Ale Kozli k zápasu přistoupili zodpovědně a předvedli asi zatím nejlepší výkon sezony!