Vytisknout tuto stránku

Kozlovice uhrály v divizním souboji s Otrokovicemi remízu - 7.3.2015

neděle, 15 březen 2015 06:52
Muži FK Kozlovice ročník 2014/15 Muži FK Kozlovice ročník 2014/15 Autor: DENÍK

Otrokovice, Přerov – Sobotní střet dvou mančaftů z různých divizních soutěží skončil remízou. Třetí celek divize D, Viktoria Otrokovice, přivítal tým Kozlovic. Svěřenci kouče Romana Matějky měli zápas rozehraný na vítězství, trošku smolně však vlastním gólem upravili stav na konečných 2:2.

Kozlovice v úvodu zápasu prohrávaly 0:1 po chybě v defenzivě. Poté však po standardní situaci vyrovnával Lukáš Kaďorek.

Hráči Kozlovic dokonce otočili stav utkání zásluhou Michala Koutného, a do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro hosty.

Ve druhé půli se hra přelévala ze strany na stranu a domácím nakonec přinesla vyrovnání.

Bohužel pro Kozlovice, branku si smolně vstřelily 15 minut před koncem samy.

„Po prvním poločase jsme vedli zaslouženě, hráli jsme velice dobře. Druhá půle byla z naší strany slabší. Hru jsme hodně roztáhli, takže to bylo dost nahoru dolů. První půle byla taková fotbalovější. Myslím, že roli sehrála i smůla. Kdyby alespoň Otrokovice vstřelily vyrovnávací gól z jedné ze standardek," posteskl si trenér Kozlovic.

„Ostrou" premiéru na divizní lavičce má Matějka před sebou. Přípravné zápasy jsou u konce, další, už mistrovský duel, odehrají Kozlovice v neděli 22. března od 15 hodin doma s Rýmařovem.

FC VIKTORIA OTROKOVICE – FK KOZLOVICE 2:2 (1:2)

Branky Kozlovic: Kaďorek, Koutný

Kozlovice: Urbánek – Střelec, Michal Král, Martin Král, Heger – Kaďorek, Dostál, Tomčík, Šolín – Koutný – Janoštík. Střídali: Dlouhý, Petráš, Hatle. Trenér: Roman Matějka

Autor článku: Ivan Němeček; plně převzato ze stránek Přerovského deníku.

Číst 4454 krát Naposledy změněno neděle, 15 březen 2015 07:01