Zubři to umí i s kopačákem

pátek, 05 červenec 2013 00:00
Přerovští hokejisté zakončili ve čtvrtek 4. července letní přípravu fotbálkem v Kozlovicích. Přerovští hokejisté zakončili ve čtvrtek 4. července letní přípravu fotbálkem v Kozlovicích. Autor: DENÍK/Martin Vojáček

Kozlovice – Konec náročné suché přípravy si hokejisté HC ZUBR Přerov zpestřili dvěma přátelskými fotbalovými zápasy. Po prohře 3:8 v Horní Moštěnici si spravili chuť ve čtvrtek v Kozlovicích. Kombinovanou sestavu fotbalistů krajského přeboru přehráli po zlepšeném výkonu ve druhé půli 7:5.

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí, kteří po 25 minutách vedli 3:0. Zubrům se podařilo do poločasu snížit, ale i tak vstupovali do druhého dějství s dvoubrankovým mankem. Na další branku hokejistů odpověděli Kozlovičtí dvěma góly a v 51. minutě byl stav 5:2. Poté ale polevili. Za patnáct minut se Přerovským podařilo vyrovnat a v šestašedesáté minutě dal vítězný gól Hoferek, který prostřelil brankáře dalekonosnou ranou.

„Viděl jsem, že je hodně z branky, a tak jsem to zkusil. Nakonec to tam i s trochou štěstí spadlo," uvedl střelec. Vítězství Zubři zpečetili sedmým gólem a celkově vyhráli 7:5.

Na led se hokejisté podívají až 5. srpna. V zápasové přípravě je čeká celkem 11 utkání. Do další druholigové sezony vstoupí v sobotu 14. září doma proti Frýdku-Místku.

Číst 4355 krát Naposledy změněno pátek, 03 leden 2014 21:50