Mladší přípravka A si připisuje další vítězství - 26.9.2015

Napsal(a)  FK Kozlovice středa, 30 září 2015 15:55
Mužstvo mladší přípravky A Mužstvo mladší přípravky A FK Kozlovice

Přestože si mladší přípravka připsala v zápase v Hranicích další vítězství, byl to doposud nejtěžsí soupeř, s nímž se od začátku ročníku utkala. Po prvním poločase dokonce prohrávala. Italský lodivod ovšem v dřívějších hodnoceních slíbil, že cílem je vyhrát všechna utkání a hráči to v druhé půli splnili, vstřelili o šest branek více než soupeř a celkově tedy zvítězili v poměru 11:6.

Další dávku informací vedoucí poskytuje v následujícím hodnocení: "Výborná práce, zasloužené vítěztví a krasne první misto v tabulce! Dnešní utkání lahodilo oku a muselo se líbit všem našim fanouškům, kteří vážili cestu do Hranicich. První poločas bylo vyrovnaný. Sice jsme po chybkách v obraně prohrávali, ale dokázali jsme vždy pohotově odpovědět. Troufl bych si říct, že šancí bylo více na naší straně, bohužel jsme nedokazali nektery proměnít! Druhý poločas už byl v naší režii. Konečne jsme zvedli tempo, tlacili jsme souperě do jeji pulku a pridavali jsme dalši goly, na které soupeře už nam nestačil vyrovnavat! Dnes odvedli dobré výkony, hlavně druhe poločas, všichni a hlavně jako tým. Byla to opravdu týmová práce a jedničku za svůj výkon zaslouží si všichni. Za dnešek kluci děkujeme, udělali jste nám velkou radost."