Vytisknout tuto stránku

Mladší přípravka A stále stoprocentní - 3.10.2015

Napsal(a)  FK Kozlovice pondělí, 05 říjen 2015 18:10
Mužstvo mladší přípravky A Mužstvo mladší přípravky A FK Kozlovice

Po utkání se Sokoli z Radslavic, stále platí, že mladší příprava doposud nepoznala hořkost porážky. Jako v předchozích zápasech se zápas lámal ve druhém poločas. Zatímco po 20 minutách hry byl stav vyrovnaný, v další dvacetiminutovce se již trefovali převážně hráči Kozlovic a utkání skončilo výsledkem 7:4.

Podívejme se nyní na utkání z perspektivy vedoucího: "Musim rict, že soupeř bylo jeden s nejlepší, s kterym jsme hrali. V první poločas soupeř nam zatrestaval chyby v obraně a skoroval 3x, my naopak jsme byli herně lepši muzstvo a davali jsme goly z kombinaci, což si každeho trenera preje! Skore mohla by byt daleko vyší, ale je potřeba pochvalit jejich golman, ktery opravdu v první poločas chytal vyborně. Druhy poločas, to jsme čekali, kdy zapas se to zlomí a ze stavu 4:4 se nam povedlo střidani a behem 5 minut jsme skorovaly 3x. Soupeř už se rezignoval a zapas jsme meli pod kontrolou a dotahli do konce k vitěztví. Dnes jsme předvedlí dobrý výkon, který jsme korunovali vstřelením 7 branek. Zápas měl velmi dobrou kvalitu a můžeme být spokojení se ziskem 3 bodů."