Napsal(a)  FK Kozlovice středa, 15 duben 2015 19:31
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
Mužstvo mladší přípravky B Mužstvo mladší přípravky B FK Kozlovice

Mladší přípravka zahájovala jarní část sezóny utkáním s Radslavicemi. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů, slovy trenéra: "Prvni poločas kluci se nemohli vubec dostat do zapasu, jsme byli pomali na balon, kluci nebehali a zasloužene prvni poločas jsme prohravali 3:0!

Už to druhy poločas jsme klukum podstatne vzbudili hlasem, a to tim nam přinesl ovoce! Hned jsme zapas vyrovnavali a do konce zapasu žadny gol jsme nedostali. Ke zavěru jsme mohli i vyhrat, škoda nepromenena šance Kuba Filip, sam na branař.

Trapime navzdy každe zapas začatek utkani, proto budeme muset na tom pracovat, ať od prvni minut začali hrat."