V souboji dvou neporažených týmů Kozlovice neuspěly - 20.9.2014

Napsal(a)  FK Kozlovice neděle, 21 září 2014 06:29
Mužstvo starší přípravky B, ročník 2005 Mužstvo starší přípravky B, ročník 2005 FK Kozlovice

V dnešním utkání na sebe narazila mužstva, která zatím neztratila ani bod. Po vlastních chybách jsme v prvním poločase prohrávali o dva góly. Velkou bojovností ve druhém poločase kluci stáhli skóre na 3-4 ale vyrovnat se jim bohužel nepodařilo, místo toho v závěru utkání dostali ještě dvě branky - o vítězi bylo rozhodnuto. Náš soupeř hrál velmi dobře a zaslouženě vyhrál. Pochvalu za předvedený výkon si zaslouží Radim Riedl a Ondra Kolařík.