Mladší žáci "A" bojovali, ale výhru si odvezl hostující Slovan Černovír - 3. 6. 2017

Napsal(a)  FK Kozlovice středa, 07 červen 2017 21:33
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice

K dnešnímu utkání přijel soupeř z Černovíru a to byl další velmi kvalitní tým,který na jaře prohrál jen s vedoucím Jeseníkem. Soupeř nás přehrával po všech stránkách,byl lepší na míči, v kombinaci,chtěl více běhat. První branku jsme si dali vlastní hned ve 2. minutě a to se hodně podepsalo na našem výkonu. Asi ve 20. minutě byl faulován v pokutovém území Němec a z následného pokutové kopu Tomeček vyrovnal. Po prvním poločase se šlo do kabin za stavu 1-1.
Do druhé půle nastoupili kluci velmi nebojácně a deset minut soupeře dostali pod tlak, jen když gola nedáme, tak vyhrát nemůžeme. Tak zákonitě přišel trest a z brejku šel soupeř do vedení, které ještě v závěru korunoval třetí brankou.

Musím dnes, i přes prohru, všechny kluky pochválit za bojovnost.