Mladší žáci rozstříleli soupeře na domácí půdě - 2.6.2018

Napsal(a)  FK Kozlovice úterý, 05 červen 2018 18:45
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice

K dnešnímu mistrovskému utkání není co dodat, výsledek hovoří jasně. Musím objektivně říci, že dnešní soupeř byl zatím ten nejslabší, který u nás hrál.
V první půli s námi soupeř ještě držel trošičku krok, ale nechci se pořád opakovat, víc klidu v zakončení a bylo na ukazateli skore minimálně 10:0. V poločase se šlo do kabin za stavu 6:0.
Ve druhé půli se hrálo jen na jednu bránu a čekalo se, kolik nastřílíme branek. Dnes se prosadil střelecky konečně i náš brankář Ondra Kolařík.

Borci teď se pořádně nachystat a netradičně ve středu 6.6., jedeme do Konice, kde nás nečeká nic lehkého.
Víkend strávíme na tří denním mezinárodním turnaji v Želátovicích.