Mladší žáci se loučí s vynikající sezonou vítězstvím na Lord Cupu v Rýmařově - 20.6.2016

Napsal(a)  FK Kozlovice sobota, 02 červenec 2016 13:43
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice

Jako rozloučení s mladšími žáky jsme si vybrali mezinárodní turnaj v Rýmařově a až na Anetu Poláškovou jsme byli kompletní. Turnaj byl velice dobře organizován a měl hodně slušnou úroveň. Hrálo se spravedlivě každý s každým po dvaceti minutách a tak toho měli kluci za celý den plné zuby. Stálo to ale za to! Kluci nesmírnou bojovností po zásluze vybojovali zlaté medaile a hlavně zápas s naším krajským rivalem s Jeseníku, byl zase vynikající. Soupeři jsme chtěli oplatit jarní porážku na domácím hřišti a konečný výsledek po dvaceti minutách hry 4:1 byl s takto kvalitním soupeřem prostě parádní. Všichni si zaslouží obrovskou pochvalu a tato báječná sezona prostě nemohla dopadnout jinak. Další první místo a hurá do starších žáků!