Mladší žáci ve výborném utkání s Jeseníkem prohráli neskutečnou brankou - 30.4.2016

Napsal(a)  FK Kozlovice pondělí, 02 květen 2016 18:38
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice

"Tohle bylo nejlepší utkání sezony a před chlapci z Jeseníku musíme sportovně smeknout. Utkání jasně ukázalo, že nemáme tak široký kádr jako hosté a ztráta Anet byla možná klíčová. Hosté byli určitě fotbalovější, dobře nám pokrývali naše důležité hráče a hráli neskutečně důrazně, ale pozor, naprosto férově! Byl to zápas se vším všudy a na obou stranách bylo k vidění spousta šancí a zvonění tyčí. Poločas jsme tahali za kratší konec a po menší chybě Máry v bráně, zaslouženě prohrávali 0:1. V šatně jsme kluky nahecovali k otočení zápasu a na hřiště vyběhlo trochu jiné družstvo. Fotbalovost byla sice stále na kopačkách hostů, ale nějakou zarputilostí jsme přece jenom hosty tlačili víc na jejich půlku a přišlo dlouho očekávané vyrovnání. Hosté nějaké své další šance neproměnili, a tak přišla 50. minuta utkání a asi jeho klíčový moment. Rozhodčí písknul pokutový kop a Dominik nás šel poslat do vedení. Bohužel neproměnil a černý scénář byl nachystán! Trochu jsme začali zmatkovat a bát se o výsledek. No a v 55. minutě to přišlo jako blesk z čistého nebe. Brankář hostí vykopl z ruky dlouhý míč a po dvojím dopadu o zem si ho Mára hodil neuvěřitelně nikým neatakován do branky. Pak už to byla z naší strany do konce jen taková křeč a marná snaha. I takové momenty bohužel přináší fotbal a šatna se změnila po zápase v slzavé údolí. Soupeř byl ale velice kvalitní a fotbalovější, takže se určitě nemáme za co stydět. Je jen škoda, že všechny jeho velké šance jsme ustáli a prohráli takto kuriózním způsobem. Utkání to bylo ale fantastické. Tleskáme tentokrát Jesenickým a my budeme prostě bojovat až do konce soutěže. Máme to stále ve svých nohou, tak hlavu vzhůru Kozlíci!"