Tovačovu nepomohla k vítězství tvrdá hra, ani nesportovní chování. Mladší žáci "B" předvedli bojovnost a vyhráli! - 23. 4. 2017

Napsal(a)  FK Kozlovice pondělí, 24 duben 2017 18:55
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice

Mistrovský zápas s Tovačovem byl velmi pikantní. Byl to soupeř, který nás jako jediný v podzimní části porazil, tak jsme se na něj nachystali a šli do zápasu v plné síle. V prvním poločase nejde k výkonu kluků nic vytknout, šlo vše tak, jak mělo. Byli kombinačně a ve hře lepším týmem a z toho plynuli i naše branky. V poločase utkání svítilo na ukazateli skore 3:0. V druhé půli kluci trošičku polevili, ale utkání dovedli do vítězného konce.

Soupeř hrál tvrdě a chvilkami až velmi zákeřně (dva hráče máme zraněné). Po zápase hráč s číslem 7 (konkrétně ho jmenovat nebudu), nebyl schopen podat ruku jak našim klukům, tak ani trenérům - takový hráč by neměl vůbec hrát kolektivní hru, když neví co je to slušné chování. Trenéři je potřeba na tom zapracovat!!!

Chválím všechny za přístup k utkání a odvedený výkon.