Zápas mladších žáků s Jeseníkem rozhodli až penalty - 28.10.2016

Napsal(a)  FK Kozlovice neděle, 30 říjen 2016 12:25
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice

Dnešní utkání se hrálo trochu netradičně již v pátek a my přivítali na svém hřišti vedoucí mužstvo tabulky FK Jeseník. Hned od začátku bylo jasné, že budeme pod velkým tlakem, kluci z Jeseníku nás přehrávali, byli lepší na míči, v kombinaci, no dá se říci: skoro ve všem. V mnoha momentech nás podržel brankář a do šaten v poločase jsme šli za stavu 0:0. Druhý poločas začal opět tlakem kluků z Jeseníku, ale byli dost nervózní z toho, že nám nemůžou vstřelit branku. Také hráli někdy i dost na hraně tvrdosti. Naši borci bojovali jako lvi a pořád drželi čisté konto. Po jedné z rychlých kombinací se hostům přeci jen podařilo dát gól a šli do vedení 1:0. Naši borečci, ale zbraně nesložili a povedlo se nám vyrovnat deset minut před koncem utkání. V poslední minutě, při troše štěstí jsme mohli dát i vítězný gól, ale to by bylo pro hosty velmi kruté. Nakonec utkání skončilo remízou a šlo se na penaltový rozstřel, kde rozhodla o vítězství Jeseníku až osmá serie. V dnešní utkání musím pochválit všechny kluky za obrovskou bojovnost.