Šňůru tří venkovních utkání zakončili starší žáci vítězstvím v Konici - 31.8.2016

Napsal(a)  FK Kozlovice sobota, 24 září 2016 09:55
Mužstvo starších žáku, ročník 2016/2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016/2017 IB

Poslední den prázdnin jsme hráli v Konici třetí utkání v řadě na soupeřově hřišti. Minulou sezonu patřili domácí k tomu nejlepšímu v krajském přeboru, a tak jsme se na utkání poctivě připravili a chtěli potvrdit těžce vybojované vítězství ze Zábřehu nějakým dalším bodíkem. Do utkání jsme vletěli jako vítr a hned v první minutě po krásné kombinační akci šli do vedení. Celý první poločas byl jasně v naší režii, ale další branka ne a ne přijít. Až v poslední minutě prvního poločasu jsme přidali další gól a zdálo se být rozhodnuto. Domácí prakticky neohrozili naši branku, ale i přesto jsme kluky nabádali k opatrnosti a bojovnosti i po přestávce. Ale bohužel marně! Hned v první minutě jsme nedali stoprocentní šanci na 3:0 a soupeř trestal. Po trošku zbytečné penaltě domácí zničeho nic snížili a kluci totálně vypadli z tempa. Až do konce utkání to byl jen boj a místo fotbalu který jsme předváděli první poločas, přišel hrozný výkon a velký strach o výsledek. Zbytečné drama až do konce utkání, které mělo být rozhodnuté mnohem dříve a byl by pokoj. V koncovce se ale stále hledáme a zahazujeme i ty největší gólové šance. Vítězství jsme ale pohlídali a už se těšíme na sobotní okresní derby se sousedem z Želatovic.