Vytisknout tuto stránku

Starší žáci pokračovali ve střeleckých hodech i se Slavonínem - 1.10.2016

Napsal(a)  FK Kozlovice pondělí, 03 říjen 2016 18:51
Mužstvo starších žáku, ročník 2016/2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016/2017 IB

Utkání se Slavonínem jsme prakticky rozhodli do poločasu a hlavně začátek nám vyšel na jedničku. V šesté minutě jsme vedli 2:0, pak sice soupeř po pěkné akci snížil, ale my hned za minutu zase odskočili o dvě branky. Do poločasu jsme přidali další dvě a některé další akce ještě kluci nedokázali dotlačit do brány. Tohle byl určitě náš nejlepší poločas podzimu. O poločase jsme kluky nabádali, aby hráli stále ostražitě, ale opak byl pravdou. Soupeř ukázal, že dokáže držet balon pod kontrolou a celý druhý poločas nás jasně přehrával. Své šance ale i s naší velkou dávkou štěstí neproměnil, a tak jsme jim druhý gól naší hrubkou doslova darovali. V této fázi utkání si to hosté naprosto zasloužili, protože my jsme úplně vypadli z tempa. Kluci ale další drama nedopustili a po rychlém kontru a gólu na 6:2 jsme utkání dohráli docela v klidu a nakonec přidali ještě jednu branku. Jen Mates na hrotu se branky nedočkal, ale jeho samostatné úniky a souboje s obranou hostí byly ozdobou celého utkání. Ač vypadá výsledek jednoznačně,musíme soupeře pochválit. Hrál se hodně otevřený fotbal, který se divákům určitě zamlouvá. V neděli nás ovšem čeká test nejtěžší a to první družstvo tabulky z Mohelnice. Takže v neděli všichni hurá do Mohelnice!