Vytisknout tuto stránku

Starší žáci pokračují ve vítězném tažení! - 13.04.2019

Napsal(a)  FK Kozlovice čtvrtek, 18 duben 2019 07:53
Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 IB

Dnešní utkání s Dubem, za deštivého počasí, mělo stejný průběh jako ostatní utkání. Šancí mnoho a branka žádná. Kdyby v 10. minutě svítilo na světelné tabuli skore 4:0, nikdo by se divit nemohl. Do kabin se odcházelo za stavu 2:0.
Po poločase jsme přidali další dvě branky a o vítězi utkání bylo jasno. Borc,i opět dobrá hra, jen proměňovat ty golové příležitosti.
Jen taková malá statistika máme s podzimem už 7 vítězných utkání v řadě. Teď nás ale čeká velmi těžký soupeř a to je mužstvo FK Jeseník, který tuhle soutěž vede suveréně. Z Jeseníku se nám nikdy nepodařilo dovést body, tak snad to zlomíme a sobotu dovezeme 3 body.