Starší žáci prohráli derby v Želátovicích - 7.10.2018

Napsal(a)  FK Kozlovice pondělí, 08 říjen 2018 19:26
Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 IB

Mistrovské utkání tentokrát znamenalo derby v Želátovicích. Začátek utkání se nám vůbec nepovedl, už ve 3. minutě bylo na ukazateli skóre 2-0 pro domácí, to se pak hodně špatně dohání. První poločas byl z naší strany velmi špatný.
Do druhé půle kluci nastoupili s tím, že se pokusíme utkání otočit. A druhý poločas se hrál opravdu jen na jednu branku, a to domácích.
Bohužel, když neproměníme spousty šancí na vstřelení gólu, tak vyhrát nemůžeme. Borci, budu se znovu opakovat - je potřeba poslouchat trenéry, co říkají, dát hlavně 100 % tréninku, všichni!!!

Borečci, hlavy nahoru, máme před sebou ještě spoustu zápasů.