Starší žáci si, v dalším domácím utkání, poradili i s Konicí - 24.5.2017

Napsal(a)  FK Kozlovice pátek, 26 květen 2017 13:21
Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 IB

Dnešní vložené středeční utkání s Konicí bylo hodně podobné průběhem, i výsledkem, sobotnímu utkání se Šternberkem. První poločas marné obléhání branky hostí, málo tutových šancí a vedení 1:0.
Ve druhém velké zlepšení, možná nejlepší poločas jara a konečné jasné a zasloužené vítězství.
Možná mohlo být i výraznější, ale nevadí. Konečně se na to dalo docela dobře koukat. Hlavně za druhý poločas, veliká pochvala. Takto by to mělo vypadat, gratulujeme!!!