Vytisknout tuto stránku

Starší žáci zabrali ve druhém poločase a porazili vedoucí Jeseník! - 20.04.2019

Napsal(a)  FK Kozlovice pátek, 26 duben 2019 19:29
Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 IB

Na další mistrovské utkání jsme zajížděli do Jeseníku, který je na 1. místě tabulky Krajského přeboru. Čekalo nás velmi těžké utkání a to se potvrdilo. První půle z naší strany - snad nejhorší poločas probíhající sezony, kdybychom prohrávali nikdo by se divit nemohl.
V poločase bylo v šatně trošku rušno a do druhé půlky nastoupilo úplně jiné mužstvo Kozlovic. Najednou hrajeme v pohodě a začneme se prosazovat. Po mnoha šancích dáváme branku ze standartní situace a jdeme do vedení 1-0 (Tvrdý). Z další krásné akce zvyšujem na 2-0 (Petráš). Na konci utkání opět ze standartní situace zvyšujeme na 3-0 (Ilík).