Starší žáci zakončili sezónu výhrou - 3.11.2018

Napsal(a)  FK Kozlovice úterý, 06 listopad 2018 18:05
Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 IB

V dalším utkání krajského přeboru starších žáků jsme přivítali 2. tým tabulky z Mohelnice. Věděli jsme, že to nebude lehké utkání. Cítili jsme ale, že máme formu z minulých kol, kde jsme opravdu podávali velmi dobré kvalitní kolektivní výkony. Proto jsme šli do zápasu s velkou motivací popasovat se s jedním z favoritů soutěže.
Utkání hosté sice začali aktivně, ale kluci drželi krok. Ke konci první půle se trefil z přímého kopu Niesner a skóre bylo 1-0. Hned za další dvě minuty, po rohovém kopu, bylo skóre 2-0 v náš prospěc.
V kvalitním utkání se tak hrálo až do konce ve vysokém tempu a je potěšitelné, že jsme zápas zvládli fyzicky i herně. Zaslouženě jsme získali 3 body a po podzimu skončíme na krásném 6. místě tabulky.
Důležitější však je zvyšující se kvalita individuálních výkonů i týmový výkon. Všem hráčům gratuluji a doufám, že v jarní části budeme dál pokračovat v tak kvalitních výkonech jak proti Mohelnici.
Za druhou část podzimní sezony velká pochvala všem!!!