Starší žáci potvrdili roli favorita a zvítězili v Dubu nad Moravou - 13.4.2017

Napsal(a)  FK Kozlovice čtvrtek, 13 duben 2017 20:56
Mužstvo starších žáku, ročník 2016/2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016/2017 IB

Dnes jsme dohrávali odložené utkání prvního jarního kola, na hřišti v Dubu nad Moravou. Po vítězných zápasech se Zábřehem a Želátovicemi, jsme i zde chtěli potvrdit roli favorita dobrým fotbalem a připsat si další tři bodíky. Hned ve třetí minutě utkání nám domácí vlastní brankou ulehčili začátek a my si mysleli, že už to bude pohodička. Bohužel!!!

Celý poločas se hrál sice jen na jednu branku, ale druhý uklidňující gól ne a ne přijít a bylo to takové malé trápení, proti dobře bránícím domácím. O přestávce jsme si v šatně něco málo vyříkali a druhý poločas to bylo určitě lepší. S větším pohybem přišla ještě větší převaha a obrovské šance. Jen ta koncovka nás pořádně trápí. Někdy trocha smůly (tři tyče), jindy zbrklost a tak nakonec 2:0 a jedeme domů.

Vítězství určitě zasloužené, ale na to, že si Mára v bráně vůbec pomalu nesáhl na balon, je to skóre hodně nevýrazné. Snad jsme si nějaké branky nechaly na těžké sobotní utkání do Němčic n/H. To je hodně těžký soupeř a teprve tam se ukáže, na co vlastně máme a co můžeme na jaře hrát. Tak se na to připravme chlapci. Za první tři utkání zatím pochvala a jedeme dál!!!