Žáci zatím bez ztráty bodu 2

Napsal(a)  čtvrtek, 15 srpen 2013 00:00

K dalšímu mistrovskému utkání nastoupili žáci FK Kozlovice proti Sokolu Hor. Moštěnice. ,,Měl jsem z tohoto utkání trochu obavy, protože jsme opět jako v úvodním utkání vsadili na mladší hráče" prozradil trenér Plchot.

FK Kozlovice - Sokol Horní Moštenice 3:1 (2:0)

Sestava : Vančura - Volný, Skopal L., Konupčík, Polášková, Kašpárek, Hanák, Škrabák, Hausnerová, Skopal D.

Náhradníci : Pavlík, Frais, Kolařík

Branky : kašpárek, Hausnerová, Škrabák

Ti ovšem nezklamali a podali ještě obětavější výkon. Soupeře jsme od první minuty zavřeli na jejich polovině a prakticky celý poločas je k ničemu nepustili. Vedení jsme se ujali v 11. minutě z přímého kopu Kašpárkem. I přes velký tlak a hodně šancí jsme  druhý uklidňující gól vstřelili až v poslení minutě první půle Monikou Hausnerovou.

Do druhého poločasu soupeř nastoupil s větším odhodláním a prvních 10 minut nás potrápil. Pak se nám podařilo vstřelit třetí branku Škrabákem a zápas byl rozhodnut. Soupeř už jen korigoval na konečných 3:1. Škoda, že jsme v posledních minutách neproměnili nějakou šanci, bylo jich spousta, výsledek mohl být jednoznačnější. I přesto děkuji všem hráčům za předvedený výkon.

K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu k zatím neporaženému týmu Bělotína.

Číst 4592 krát Naposledy změněno pondělí, 30 prosinec 2013 13:25