FK Kozlovice - 1. FC Viktorie Přerov

FK Kozlovice - 1. FC Viktorie Přerov

Zápasy muži

Rekordní návštěva sledovala sváteční přerovské derby v Kozlovicích. Dle zápisu si souboj domácích fotbalistů s Viktorkou nenechalo ujít 850 diváků. Sledovali sladkou odplatu Kozlů za podzimní překvapivou výhru Přerova 2:1. Středeční duel ovládli domácí poměrem 3:1.

S trojicí hráčů se startem v nejvyšší soutěži v probíhající sezoně vyběhl v neděli B-tým Opavy na kozlovický pažit. Záložník Jan Řezníček, konžský křídelník Manzia i další členové širšího kádru „áčka“ na Přerovsku ukázali velkou fotbalovou kvalitu.

Na podzim Kozlovicím hodně chyběl. Ofenzivní záložník Martin Schlehr se po zdravotních problémech na jaře vrátil do sestavy a v neděli dotáhl Kozly k fantastickému obratu před domácími fanoušky. Kozlovice porazily Vsetín 3:2, přestože po poločase 0:2 ztrácely.

Pět minut hrůzy prožili divizní fotbalisté Kozlovic na umělém trávníku druhého Slavičína.

Překvapivého vítěze zná podzimní fotbalová bitva o Přerov. Domácí Viktorka v ní porazila Kozlovice 2:1 a na závěr první poloviny sezony si tak připsala teprve druhou výhru.

Podruhé v řadě zvítězili vysoko 4:0 a před závěrem podzimu se dotahují na příčky, kde se chtěli v tomto divizním ročníku pohybovat. Fotbalisté Kozlovic doma nedali šanci 1. HFK Olomouc, který naopak po dvou slibných utkáních s těžkými soupeři na Přerovsku úplně propadl.

Po třech zápasech se radovali z vítězství, navíc to stálo za to. Fotbalisté Kozlovic zničili Havířov na jeho hřišti čtyřmi góly, výborné představení útočného dua Nekuda – Galetka podpořila dobrá defenziva, která ani jednou neinkasovala.

Okresní derby a souboj o druhé místo tabulky sledovala v neděli necelá čtyřstovka diváků ve sportovním areálu v Kozlovicích.

Tři góly za devatenáct minut a bylo hotovo. Fotbalisté Kozlovic v Ústí sestřelili domácí sokoly 4:1 a v tabulce divizní skupiny E se posunuli na třetí místo. Ústečtí naopak stále čekají na první výhru sezony a po devíti kolech jsou poslední.

Takřka 800 platících diváků si ve středu vpodvečer nenechalo ujít pro Přerovsko malý fotbalový svátek. Do divizních Kozlovic zavítalo v rámci 1. kola MOL Cupu druholigové Znojmo. To od prvních chvil ukazovalo kvalitu, s jakou se týmy v okrese nesetkaly hodně dlouhou dobu a zvítězilo 4:0. Kozli však ve druhém poločase podali sympatický výkon.

1. Slavičín

2. Frýdlant n/O 24 48