Kozlovice - Bohumín
01 / 01

Kozlovice - Bohumín

4:1 (0:0)

Detail
Olomoucký kraj


Rozpis zápasů muži 2017 / 2018

Zveřejněno v Rozpisy zápasů
neděle, 10 srpen 2014 00:00

 PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ 2018

kolo / soutěždenkdesoupeřkdyvýsledekpozn.
přípravný zápas 20.01.2018 hřiště Hranice Bystřice p/Hostýnem 13:00  utkání neodehráno  
přípravný zápas 27.01.2018 hřiště Morkovice FC Morkovice 15:00 1:5 (0:1)   
přípravný zápas 31.01.2018 hřiště Kroměříž SK HS Kroměříž 18:00 utkání neodehráno   
přípravný zápas 03.02.2018 hřiště Chropyně TJ Sigma Lutín 13:00 utkání neodehráno   
přípravný zápas 10.02.2018 hřiště Hulín Spartak Hulín 15:00 2:4   
přípravný zápas 17.02.2018 hřiště Uherský Brod ČSK Uherský Brod 14:00 0:2   
přípravný zápas 24.02.2018 hřiště Vyškov MFK Vyškov 11:00 2:2   
přípravný zápas 03.03.2018 hřiště Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 10:30 1:3   
přípravný zápas 11.03.2018 UT Hranice n./M. TJ Sokol Ústí 11:00     

 

DIVIZE "E" 2018

kolo / soutěždenkdesoupeřkdyvýsledekpozn.
17 / Divize E 17.06.2018 venku FC TVD Slavičín, z.s. 10:15    
18 / Divize E 18.04.2018 doma Slezský FK Opava B 16:30    
19 / Divize E 31.03.2018 venku SK Hranice 15:30 1:0 (1:0)  
20 / Divize E 08.04.2018 doma  FK Bospor Bohumín z.s. 15:30 4:1 (0:0)  
21 / Divize E 14.04.2018 venku  FC Vsetín, z.s. 15:30    
22 / Divize E 22.04.2018 doma TJ Lokomotiva Petrovice 16:00    
23 / Divize E 28.04.2018 venku Fotbalový klub Šternberk 16:00    
30 / Divize E 02.05.2018 doma FK Nový Jičín 17:00    
24 / Divize E 06.05.2018 doma FK Nové Sady 16:30    
25 / Divize E 13.05.2018 venku FC ELSEREMO Brumov 10:15    
16 / Divize E 16.05.2018 venku 1BFK Frýdlant n/O 17:00    
26 / Divize E 20.05.2018 doma MFK Havířov 17:00    
27 / Divize E 26.05.2018 venku TJ Sokol Ústí / okr. Přerov 15:00    
28 / Divize E 03.06.2018 doma FK Jeseník 17:00    
29 / Divize E 09.06.2018 venku FC Dolní Benešov, z.s. 17:00    

21. kolo

TABULKA MUŽI

1. Ústí 17 35
2. Havířov 18 34
3. Dolní Benešov 17 33
4. Slavičín 18 31
5. Nový Jičín 18 31
6.ú Kozlovice 17 30
7. Opava B

17

25
8. Frýdlant n/O 18 25
9. Nové Sady 18 24
10. Bohumín 17 21
11. Jeseník 18 21
12. Vsetín 18 18
13. Brumov 18 18
14. Hranice 18 16
15. Šternberk 18 15
16. Petrovice 17 12
  Kompletní tabulka    

Naši sponzoři

sberne-suroviny-logo hanacka-kyselka b-color-logo logo Basf tspon-logo ask-logo logo olomoucky kraj Prerov-logo 284-montaze-prerov-a-s JET-MONEY SMART PUJČKA Pivovar Zubr Koda AZD Logo modrozlute-page-001 RGB VEOLIA HD CHT logo JPG logo autosport logo kazeto m logo givovasport logo jicom Subterra Monzas strabag TOMI - REMONT cus logo msmt logo RG podlahy logo ingreal logo facr_male