Šumperk - FK Kozlovice

Šumperk - FK Kozlovice

Hodnocení mladší přípravky - podzim 2021

Napsal(a) úterý, 07 prosinec 2021 14:48

Mladší přípravka našeho klubu se dávala po Covidové pauze celé léto pozvolna dohromady. Pod dozorem trenérského dua Skopal - Macháček se kluci učili první fotbalové dovednosti, které se snažili přenést na hřiště v zápasech okresního přeboru.

Soutěž byla vypsána pro ročník 2013, ale trenéři dávali šanci úplně všem hráčům, takže si první chvilky na hřišti zkusili i hráči ročníku 2016, a tak to má u těchto malošků být. Výsledky zápasů nejsou v této kategorii důležité, ale potěší, když se kluci každé utkání zlepšovali a ukázali ten správný zápal do hry. Je potřeba všem moc poděkovat, jak hráčům, tak i výborným a podporujícím rodičům.

Jen tak dále Kozlíci!!!:-)

Hodnocení mladší přípravky - podzim 2021

Napsal(a) úterý, 07 prosinec 2021 14:21

Jen tak dále Kozlíci!!!:-)

Sobotním turnajem, v Bystřici pod Hostýnem, nám začala halová sezona. Borečci v nabité konkurenci opravdu zamakali a zaslouženě vezou domů zlaté placky. Bylo radost se na ně koukat a jen tak dál borci!

Včerejší zápas našich svěřenců se soupeřem z Troubek nám udělal velikou radost. Nejde ani o výsledek utkání, ale především předvedenou hru. Kluci nám trenérům i fanouškům udělali velikou radost. To co začalo v Čekyni, minulý týden, se včera jen podtrhlo. Palec nahoru borci a jen tak dál.

Naši nejmladší fotbalisti v sobotu odehráli svůj druhý mistrovský zápas, v Čekyni. Po úvodní porážce, od Beňova, zabojovali a vyhráli 10-4!
Přestože, nebo právě proto, že se jedná o fotbalisty (ročník 2010 až 2012), kteří trénují velice krátkou dobu, někreří cca 1 měsíc a hrají většinou proti starším ročníkum (2009), tak si zaslouží všichni hráči, obou mistrovských zápasů, velkou pochvalu. Jen tak dál!

Velké poděkování patří také všem rodičům, za povzbuzování na zápase a pomoc při rozcvičování mužstva. Ještě musíme doladit nějaký válečný pokřik po zápasech, pokud napadne rodiče něco originálního, co ostatní mužstva nemají, dejte vědět.
Ještě jednou - děkujeme rodičům a hráčům obou mistrovských zápasů!

V úterý 5.9.2017, jsme přijeli do Prusinovic na předkolo postupového turnaje Ondrášovka Cup. Ideální fotbalové počasí, pěkné zázemí a kvalitní "moderátor", to vše napovídalo, jak to dnes dopadne. Sedm vítězství, ze sedmi možných. Kluci opět potvrdili, že se dovedou vypořádat i s větší formou fotbalu 7+1. Los moc nepřál - odehráli jsme tři dvojzápasy, poslední s nevyzpytatelnou Zašovou byl velkou zkouškou fyzičky a fotbalové morálky. Po prvním inkasovaném gólu to nevypadalo dobře. Sice jsme měli postup zajištěn, ale i tak se nám podařilo utkání otočit v náš prospěch na 2:1.

Musíme všechny kluky moc pochválit a pogratulovat k vítězství a postupu do dalšího kola, ve Vítkovicívh 12.10.2017.

Tento turnaj (zúčastnilo se 24 mužstev!) byl pro nás první, kde se hrálo 7+1 a upřímně jsme byli překvapeni, jak kluci splnili naposto senzačně naše požadavky!! Bylo vidět pěkný fotbal, krasné akce a kombinace, až po vstřelené branky, které mluví za vše (23:4).
Finále, pro změnu, jsme zase prohráli, bohužel nekteří kluci podlehli únavě a soupeř nás přehrál po fotbalové stránce a zaslouženě vyhrál. Je to už nekolikátý turnaj, který nejsme schopni dotáhnout do konce, trápíme se ve nejdůležitejší moment!

Jinak kluci, moc chválíme, i 2. místo je to pro nás velký úspěch!

Treneři.

Tentokrát jsme nastoupili na domácím hřišti proti silnému soupeři z Hranic. Po bojovném výkonu a spoustě neproměněných šancí, naše U11 prohráli těsně 15:16.
Zato naši mladší kluci soupeře absolutně přehrávali ve všech fotbalových dovednostech. Odpovídá tomu i výsledek 35:2.

Chtěli bychom poděkovat všem našim malým fotbalistům, za příkladnou reprezentaci v celé sezóně a popřát jim spousty krásných gólů a fotbalových úspěchů.

Starší ročník bohužel opět prohrál, chybí tam trošku vůle porvat se o lepší výsledek a tak jsme čekali, co předvedou naši mladší. Povedl se jeden vynikající, strhující, zápas, ale v celkovém součtu se manko již nepovedlo dohnat. Přesto můžeme být spokojeni, i když dovedeme mnohem více.
Fotbalu zdar!

4. Valašské Meziříčí 20 34