Kozlovice - Uničov

Kozlovice - Uničov

Tento turnaj (zúčastnilo se 24 mužstev!) byl pro nás první, kde se hrálo 7+1 a upřímně jsme byli překvapeni, jak kluci splnili naposto senzačně naše požadavky!! Bylo vidět pěkný fotbal, krasné akce a kombinace, až po vstřelené branky, které mluví za vše (23:4).
Finále, pro změnu, jsme zase prohráli, bohužel nekteří kluci podlehli únavě a soupeř nás přehrál po fotbalové stránce a zaslouženě vyhrál. Je to už nekolikátý turnaj, který nejsme schopni dotáhnout do konce, trápíme se ve nejdůležitejší moment!

Jinak kluci, moc chválíme, i 2. místo je to pro nás velký úspěch!

Treneři.

Tentokrát jsme nastoupili na domácím hřišti proti silnému soupeři z Hranic. Po bojovném výkonu a spoustě neproměněných šancí, naše U11 prohráli těsně 15:16.
Zato naši mladší kluci soupeře absolutně přehrávali ve všech fotbalových dovednostech. Odpovídá tomu i výsledek 35:2.

Chtěli bychom poděkovat všem našim malým fotbalistům, za příkladnou reprezentaci v celé sezóně a popřát jim spousty krásných gólů a fotbalových úspěchů.

Starší ročník bohužel opět prohrál, chybí tam trošku vůle porvat se o lepší výsledek a tak jsme čekali, co předvedou naši mladší. Povedl se jeden vynikající, strhující, zápas, ale v celkovém součtu se manko již nepovedlo dohnat. Přesto můžeme být spokojeni, i když dovedeme mnohem více.
Fotbalu zdar!

Tentokrát se naši kluci více snažili a byla škoda, že ročník 2006, po dobrém vstupu do zápasu, přenechal iniciativu hostujícímu mužstvu a nakonec z toho vznikla těsná prohra, která se podařila celkem úspěšně otočit našemu mladšímu ročníku, který s přehledem zvládl další utkání, čemuž trošku pomohla absence několika hráčů ze Šumperka. To ale nesnižuje náš podařený výkon a krásnou kombinační hru. Děkujeme.

Na domácím hřišti proti nám nastoupil důrazný soupeř z Uničova. Většinu zápasu jsme měli převahu, i když v konečném zůčtování 18:10 to nebylo tak poznat. Svou tvrdostí soupeř zaskočil zejména mladší kluky.
Věkový rozdíl byl tentokrát poznat. Mladší ročník nastoupil proti spojenému týmu ze dvou měst Uničov a Šternberk. Síly už chyběly a hosté byli jednoduše lepší.
I tak děkujeme za celkově bojovný výkon.

Za nepříjemného počasí, jsme sehráli povedené zápasy, tentokrát i starší ročník zabojoval a sehrál zajímavé utkání! Přes celkem velkou převahu, to až tak na skóre nebylo vidět, ale vše dokonal náš mladší ročník, který byl překvapivě výraznější proti staršímu ročníku Prostějova a v dalším dvojzápase dohrával se sebezapřením, kde už bylo vidět velký úbytek sil. Přesto si s tímto soupeřem poradil!
Velké poděkování hráčům - hoši děkujem!

První jarní zápas nás postavil proti velmi těžkému a zkušenému soupeři. Všichni jsme byli zvědaví, jak si s nimi naši borci poradí. A ono to přišlo.
Po neskutečně bojovném a obětavém výkonu, kdy všichni hráči hráli do zbytku svých sil, jsme vyhráli s konečným skóre 48:37.

V sobotu 25.6. jsme pořádali mezinárodní turnaj starší přípravky pro ročník 2005 a mladší.Celkem se nám představilo 16 družstev z různých koutů Moravy a také dva zástupci Slovenské kopané.Za krásného slunečného počasí vidělo 600 přítomných diváků spoustu nádherných utkání a individuálních fines mladých fotbalistů.

A jako vítězům jim pohár a mediale předal předseda STK Okresního fotbalového svazu Přerov, pan Josef Zavadil. Než se tak stalo, na hřišti KMK Přerov proběhl souboj vítězů okresního přeboru starších přípravek sk. A a B, v němž naši hráči porazili Radslavice, a to v poměru 5:2.

Utkání s Radslaicemi zhodnotil vedoucí: "Do utkání jsme nastupovali s hodně velkým respektem k soupeři, protože jsme ho už dva roky neporazili a navíc nám chyběli hráči, kteří pravidelně nastupují v základu (Štěpán Ilík, Jan Plhal).První poločas jsme hráli bez chyb a Radslavice nepustili do žádné větší šance, co prošlo, tak chytl náš golman. Střelecky se v první půli prosadili Tomeček 3 a Neumann 1. Do druhé půle jsme nastoupili jako vyměnění - kluci si mysleli, že vše půjde samo a ono se ukázalo, že bohužel bez bojovnosti, pohybu, střelby to nepůjde. Na ukazateli skore bylo najednou 4-2. Radslavice byly v této fázi utkání o mnoho lepším mužstvem a nebýt v bráně skvěle chytajícího Ondry Kolaříka tak by utkání mohlo být srovnané. Do naprostého klidu nás pak dostal Tomeček krásnou ranou z trestného kopu. V tomto utkání si zaslouží pochvalu všichni hráči,a le musím mírně vyzdvihnout tři kluky a to Ondru Kolaříka v bráně, Jakuba Chluma v obranné fázi a Martina Tomečka, který utkání rozhodl čtyřmi brankami. Po herní stránce to nebylo špatné snad to tak půjde dál, budeme pokračovat v dobrých výkonech a přeneseme to do dalších bojů. Jinak chválím kluky za předvedené výkony po celou sezonu, bojovnost a přístup ke všem utkáním i k tréninkovým jednotkám. Na závěr chci poděkovat rodičům, prarodičům a všem, kteří se na letošní sezoně podíleli. Bez Vás by to nešlo!"

6. HRanice 0 0
7. Dolní Benešov 0 0