Mladší žáci doma drtivě vyhráli - 11.9.2018

Napsal(a)
Zveřejněno v Zápasy mladší žáci
neděle, 16 září 2018 14:13

V úterý v 15.45 jsme nastoupili k mistrovskému utkání na domácím hřišti. Od začátku bylo jasné, že na nás kluci z Nezamyslic nestačí. Poločas skončil 4:0. Celý zápas se opět vyznačoval spoustou neproměněných šancí. ,br>Konečný výsledek je 7:0.
Gratulujeme všem klukům k vítězství!

Trenéři

V sobotu jsme nastoupili k prvnímu domácímu utkání proti silnému soupeři z Jeseníku. Již od začátku bylo jasné, že to bude vyrovnaný a těžký zápas.
V sedmé minutě se soupeř dostal do vedení, po proměnění pokutového kopu. Vyrovnání zařídil v 11. minutě náš nejmladší hráč Filip Kuba, po důsledném pressingu.
Spousta neproměněných vyložených šancí nás stálo první domácí body. Soupeř byl v produktivitě lepší a ve 44. minutě vstřelil vítězný gól.

I tak děkujeme všem klukům za předvedený výkon.
Trenéři

V neděli 19.8. v 9.00 jsme nastoupili k 1.mistrovskému zápasu ve Šternberku. Vstup do sezóny se nám vydařil. Od začátku utkání jsme soupeře přehrávali. Poločas 0:6 je toho důkazem.
Spousta neproměněných šancí a nastřelených tyček, zachránilo kluky ze Šternberka od velkého debaklu.
Konečný výsledek 0:9.
Děkujeme všem malým fotbalistům za předvedený výkon, jen tak dál.
Trenéři

Na předehrávané mistrovské utkání jsme zajíděli do Konice. Už před začátkem zápasu bylo v šatně samé ,,to je v pohodě", smích… Z šatny přechod na hřiště pořád stejný, pohoda, smích, však je to jen Konice. První poločas z naší strany byl nejhorší za celou sezonu, borci takhle opravdu NE.
Do kabin se šlo za stavu 0:0. V kabině bylo trochu rušno a do druhé půle nastoupilo opět mužstvo, které poznávám. Aktivní pressink, kombinace, střelba a z toho zákonitě padají branky. Po vstřelené brance už jsme měli utkání naprosto pod kontrolou.
Dnes musím pochválit brankářku soupeře, která opravdu chytala na výbornou (nebýt ní tak bylo skoré daleko větší) a další holčina v poli hrála taky skvěle.
Dnes se náš golman Ondra Kolařík vychytal 10. nulu v jarní části – BRAVO!!!
Borci, chválím jen za druhou půli, ta první byla velká katastrofa. Víkend stávíme na třídenním turnaji v Želátovicích, kde Vás prověří v pátek 8.6. - 11.00 hod. - Sigma Olomouc, 13.00 hod. - Dubnica nad Váhom, 16.00 hod. - 1.SK Prostějov. Sobota a neděle se hraje dle umístění ve skupině.

K dnešnímu mistrovskému utkání není co dodat, výsledek hovoří jasně. Musím objektivně říci, že dnešní soupeř byl zatím ten nejslabší, který u nás hrál.
V první půli s námi soupeř ještě držel trošičku krok, ale nechci se pořád opakovat, víc klidu v zakončení a bylo na ukazateli skore minimálně 10:0. V poločase se šlo do kabin za stavu 6:0.
Ve druhé půli se hrálo jen na jednu bránu a čekalo se, kolik nastřílíme branek. Dnes se prosadil střelecky konečně i náš brankář Ondra Kolařík.

Borci teď se pořádně nachystat a netradičně ve středu 6.6., jedeme do Konice, kde nás nečeká nic lehkého.
Víkend strávíme na tří denním mezinárodním turnaji v Želátovicích.

K dalšímu, velmi těžkému, mistrovskému utkání, jsme zajíděli do Černovíru. Utkání, která hrajeme kolem poledne, nám vůbec nesedí, a to se potvrdilo i dnes. První půle se hrála opět na jednu branku, a to na domácí. Máme obrovský problém a to vstřelit soupeři gól. Šancí bylo hodně, ale nám to tam ne a ne spadnout. Domácí zahustili střed pole a jen odkopávali. Hra žádná, prostě pro ně remíza byla stále výhra.
Do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ani jedno mužstvo se neprosadilo střelecky. V poločase byl v kabině trochu vítr, odhodlání bylo jasné - vstřelit branku a jít do pohody.
Bohužel se nám pořád nedařilo vstřelit gól. Až ve 47. minutě se prosadil sváteční střelec Honza Habčák, díky němuž jsme se dostali do pohody a utkání měli od této vstřelené branky pod kontrolou. Vše z nás spadlo a bylo vidět, že jdeme za vítězstvím. Další branku opět přidal Honza Habčák a bylo jasné, že odvezeme povinné tři body z Černovíru. Po druhé vstřelené brance jsme již hráli sebejistě a kdyby nebylo domácího brankáře, který stál při našich střelách vždy na správném místě, tak utkání bylo rozhodnuto dříve.

Borci dnes pochvala za trpělivost a velkou bojovnost. Některé zákroky domácích hráčů byly hodně na hraně, ale ustáli jsme to. Rodiče Černovíru nás opět nezklamali, urážky našich hráčů (že simulují…), trenérů - ,,kup si nové boty", ,,běž se opláchnout" a jiné, k tomu se vyjadřovat nechci. Odpověď byla jasná – prohra se těžko kouše a děkuji klukům, že to zvládli i v tak velmi vypjatém utkání.
Tak příští týden na domácí hřišti opět potvrdíme formu a prosadíme se i více střelecky.

K dnešnímu mistrovskému utkání není co dodat. Bylo to derby, ale favorit byl jasný a to domácí tým. Potvrdilo se, že jsme opravdu ve skvělé formě a výsledek odpovídal průběhu utkání. Škoda více našich neproměněných šancí, na světelném ukazateli mohlo svítit dvojciferné číslo.
Dnes nám sice trošku vázla kombinace, ale bojovností se vše vynahradilo. Hosté dnes vůbec neměli šanci pomýšlet na lepší výsledek a můžou být rádi za to, co dostali. Kluci je dnes poslali za kopec s krásným výpraskem. Dnes pochvala všem.
Teď se nachystat na další utkání v Černovíru. Bude to opět velmi těžké tak jako ve Slavoníně, tak se pořádně nachystat a v neděli jdeme na ně.

K dalšímu, velmi těžkému, mistrovskému utkání jsme zajíděli do Slavonína. Tak jak bylo psáno minule, Slavonín velmi neoblíbený soupeř, tak se vše potvrdilo. V první půli byli domácí lepší na míči, víc kombinovali a nám nešlo vůbec, ale vůbec nic. Kluci nechtěli běhat, bojovnost nulová, ale štěstí se přiklonilo na naši stranu a z jedné ojedinělé akce vstřelil Tomeček branku. My jdeme do vedení a tenhle stav zůstal až do poločasu.
V poločase bylo v šatně dusno a na hřiště se šlo s odhodláním skóre navýšit a mít klid.
Naše klasické nastoupení do druhé půle - vedeme tak se nic nestane a najednou brejk, nepokryjeme hráče jak máme a stav 1:1. Naše trápení pokračuje dál a nebýt dobře chytajícího Ondry, tak to bylo horší. Blížil se konec utkání, tak jsme se rozhodli, pět minut před koncem, trošičku poměnit sestavu a vyplatilo se. Po rohovém kopu Ilík hlavičkou strhl vedení na naši stranu a o minutu později opět kopeme roh a Petráš skóruje.
Dnes opravdu z naší strany fotbal brečel. Pochvala jen za konec druhé půle, kdy jste chtěli strhnout vedení na svou stranu a začali bojovat. Doufáme, že to byl od nás naposled takový špatný výkon a herní projev.

Tak teď se borci pořádně nachystat a v sobotu 19.5. v 10.00 hod. nás čeká derby s Želátovicemi. Snad ukážeme, že fotbal hrát umíme a udržíme nejen jarní, ale hlavně i celosezónní, domácí neporazitelnost!!!

Dnešní mistrovské utkání s Novýma Sadama byl boj o druhé místo v průběžné tabulce. V první půli bylo na hřišti jen jedno mužstvo, a to naši borci. Sady přehrávali po všech stránkách - s míčem, rychlostí, kombinací, prostě od nás opravdu výbornej první poločas, který jsme okořenili dvěma krásnými brankami.
Do druhé půle opět nástup - vedeme nic se nemůže stát a najednou prvních 15 minut nás hosté zatlačili, ale vždy nás v bráně podržel dobře chytající Ondra Kolařík (na jaře vychytaná pátá 0 – BRAVO). Asi v patnácté minutě druhé půle se nám podařilo vstřelit třetí branku a ke konci čtvrtou a o vítězi nebylo pochyb.

Borci dnes fakt perfektní výkon - JEN TAK DÁLE!!! Z naší strany nejlepší výkon sezony!!!
Teď se hlavně neuspokojit s tímto výsledkem, hrou a v sobotu hurá do Slavonína. Tam nás čeká velmi těžké utkání a navíc je to náš neoblíbený soupeř, se kterým se nám vůbec nedaří.

K dnešnímu mistrovskému utkání není co dodat. Výsledek a předvedená hra, se musí líbit všem. Jen nás trenéry mrzí, že nehrajeme celé utkání na 100 %. Dáme branky a uspokojíme se s výsledkem. Konečně byl vidět klid v zakončení.
Borci dnes opět pochvala všem, a teď se musíme soustředit na další, velmi těžké, utkání s Novýma Sadama. Věříme, že budeme pokračovat s předvedeným výkonem a dostaneme se na druhé místo v tabulce.
Tímto zveme všechny příznivce Kozlovského fotbalu, v úterý 8.5. v 10.00 hod., na utkání a čekáme velkou diváckou podporu.