Šternberk - FK Kozlovice
01 / 01

0:3 (0:2)

Hodnocení zápasů starší přípravka A

V úterý 5.9.2017, jsme přijeli do Prusinovic na předkolo postupového turnaje Ondrášovka Cup. Ideální fotbalové počasí, pěkné zázemí a kvalitní "moderátor", to vše napovídalo, jak to dnes dopadne. Sedm vítězství, ze sedmi možných. Kluci opět potvrdili, že se dovedou vypořádat i s větší formou fotbalu 7+1. Los moc nepřál - odehráli jsme tři dvojzápasy, poslední s nevyzpytatelnou Zašovou byl velkou zkouškou fyzičky a fotbalové morálky. Po prvním inkasovaném gólu to nevypadalo dobře. Sice jsme měli postup zajištěn, ale i tak se nám podařilo utkání otočit v náš prospěch na 2:1.

Musíme všechny kluky moc pochválit a pogratulovat k vítězství a postupu do dalšího kola, ve Vítkovicívh 12.10.2017.

Tentokrát jsme nastoupili na domácím hřišti proti silnému soupeři z Hranic. Po bojovném výkonu a spoustě neproměněných šancí, naše U11 prohráli těsně 15:16.
Zato naši mladší kluci soupeře absolutně přehrávali ve všech fotbalových dovednostech. Odpovídá tomu i výsledek 35:2.

Chtěli bychom poděkovat všem našim malým fotbalistům, za příkladnou reprezentaci v celé sezóně a popřát jim spousty krásných gólů a fotbalových úspěchů.

V sobotu 25.6. jsme pořádali mezinárodní turnaj starší přípravky pro ročník 2005 a mladší.Celkem se nám představilo 16 družstev z různých koutů Moravy a také dva zástupci Slovenské kopané.Za krásného slunečného počasí vidělo 600 přítomných diváků spoustu nádherných utkání a individuálních fines mladých fotbalistů.

A jako vítězům jim pohár a mediale předal předseda STK Okresního fotbalového svazu Přerov, pan Josef Zavadil. Než se tak stalo, na hřišti KMK Přerov proběhl souboj vítězů okresního přeboru starších přípravek sk. A a B, v němž naši hráči porazili Radslavice, a to v poměru 5:2.

Utkání s Radslaicemi zhodnotil vedoucí: "Do utkání jsme nastupovali s hodně velkým respektem k soupeři, protože jsme ho už dva roky neporazili a navíc nám chyběli hráči, kteří pravidelně nastupují v základu (Štěpán Ilík, Jan Plhal).První poločas jsme hráli bez chyb a Radslavice nepustili do žádné větší šance, co prošlo, tak chytl náš golman. Střelecky se v první půli prosadili Tomeček 3 a Neumann 1. Do druhé půle jsme nastoupili jako vyměnění - kluci si mysleli, že vše půjde samo a ono se ukázalo, že bohužel bez bojovnosti, pohybu, střelby to nepůjde. Na ukazateli skore bylo najednou 4-2. Radslavice byly v této fázi utkání o mnoho lepším mužstvem a nebýt v bráně skvěle chytajícího Ondry Kolaříka tak by utkání mohlo být srovnané. Do naprostého klidu nás pak dostal Tomeček krásnou ranou z trestného kopu. V tomto utkání si zaslouží pochvalu všichni hráči,a le musím mírně vyzdvihnout tři kluky a to Ondru Kolaříka v bráně, Jakuba Chluma v obranné fázi a Martina Tomečka, který utkání rozhodl čtyřmi brankami. Po herní stránce to nebylo špatné snad to tak půjde dál, budeme pokračovat v dobrých výkonech a přeneseme to do dalších bojů. Jinak chválím kluky za předvedené výkony po celou sezonu, bojovnost a přístup ke všem utkáním i k tréninkovým jednotkám. Na závěr chci poděkovat rodičům, prarodičům a všem, kteří se na letošní sezoně podíleli. Bez Vás by to nešlo!"

Zároveň toto "poslední podzimní utkání", jak se vedoucí na závěr rozepsal a hodnotil a hodnotil, "nám nabídlo souboj dvou dosud neporažených mužstev. Starší přípravka završila po sobotních vítězných utkáních mladších přípravek černý víkend pro Želátovice a porazila je 4-2 po jasném průběhu. Želátovice vystřelili na naši bránu za celé utkání pouze 3x, padly z toho dva góly, a z toho jeden náš vlastní. V utkání se hrálo na jednu bránu a kdybychom v poločase vedli 6-0, tak by se nikdo nedivil. Hodně utkání ovlivnil domácí rozhodčí, který sporné momenty pískal proti nám, ale kluky to nerozhodilo a v utkání ukázali, kdo je lepším týmem na hřišti, a zvítězili. Tímto vítězstvím jsme si zajistili po podzimní části 1. místo v tabulce a vedeme ji jako mužstvo, které neztratilo ani bod s nádherným skórem 101 : 12. Chválím všechny kluky za předvedené výkony, bojovnost a přístup skoro ke všem utkáním. Na závěr chci poděkovat všem rodičům a fanouškům, kteří se na podzimní sezoně podíleli."

Starší přípravka je druhým stoprocentním mužstvem, jimž se Kozlovice mohou fotbalové veřejnosti pochlubit. Stejně jako mladší žáci si i oni připisují jen vítězství. S Újezdcem mužstvo zaznamenalo 7. vítězství v soutěžním ročníku po výsledku 13:2.

Přestože, říká vedoucí: "Poslední podzimní domácí utkání bylo opět jednoznačnou záležitostí a skončilo vysokou výhrou domácích. Tentokrát to herně (neběháme - vše v chůzi, nekombinujeme) bylo velmi špatné i díky hornímu hřišti (poli), na kterém se nedá kombinovat a na té je založena naše hra. Příští týden zajíždíme k mistrovskému utkání do Želátovic a pokud se výkon nezlepší, tak tam bude hodně těžce vyhrávat. Sezonu máme skvěle rozehranou, tak snad se naši borci přes týden dají dohromady, uvědomí si že fotbal je o běhání, kombinaci, to co jim trenéři říkají na tréninku (tam je mnohokrát přístup některých hráčů velmi špatný a to se odráží i v mistrovských utkáních) a předvedou výkon hodný vedoucího mužstva okresního přeboru."

11 vstřelených branek, jedna obdržená, spousta zahozených brankových příležitostí, jednoznačný průběh utkání, další vítězství, tak by bylo možné v krátkosti shrnout další utkání starší přípravky.

A tak jej hodnotí i vedoucí: "V dnešním mistrovském utkání jsme opět splnili roli favorita a bez větších problémů porazili soupeře z Křenovic. Brankový rozdíl mohl být daleko větší, ale naším problémem je dotáhnout akce až k vytouženému do gólu. Po herní stránce to dnes nebylo špatné."

Tentokráte se podařilo zvítězit v souboji se Zubříky z Předmostí. Výsledek 14:1 opět napovídá, že se nezměnil ani průběh hry a vysoký brankový rozdíl.

To potvrzuje i vedoucí: "Mistrovské utkání jsme měli od začátku až do konce pod kontrolou po velice dobrém kolektivním výkonu zaslouženě vyhráli. Všem patří veliká pochvala za předvedený výkon a doufám, že ho potvrdíme i v sobotu na domácím hřišti proti Křenovicím"

Soupeřem starší přípravky A byl v tuto sobotu Beňov. Ten doposud neprohrál a vedl okresní tabulku. Stejnou bilanci měly i Kozlovice. Po 50 minutách hry z těchto dvou týmů, zůstal již jen jeden tým bez porážky. Domácí Kozlovice zvítězily 8:3 a svého soupeře v tabulce vystřídaly na čele okresní tabulky.

Další informace k utkání nabízí vedoucí: "Souboj dvou zatím neporažených týmu sliboval velkou podívanou a také tomu tak bylo. Naši borci opět zaspali začátek utkání a prohrávali od 4.minuty 1-0, ale po obdržené brance se probrali a do poločasu utkání otočili na 2-1. Ve druhé půli to byl boj, ale naši borci ukázali velkou sílu a chuť vyhrát. Nakonec soupeři nastříleli ještě pět branek a dovedli utkání do vítězného konce. Velká pochvala patří všem borečkům, ale i divákům, kteří je hnali za vítězstvím."

Třetí utkání starší přípravky v sezóně se odehrálo v neděli v Brodku. Na plac zde naši borci vyběhli proti místnímu FK a po 60 minutách hry odcházeli do šaten jako vítězové. Za 26 vstřelených branek a žádnou inkasovanou si zaslouží, abychom toto jejich utkání zhodnotili jako mistrovské.

Pohled vedoucího na utkání následuje: "Roli jasného favorita jsme splnili a domácímu Brodku nasázeli 26 branek, a to ještě několik střel vychytal domácí brankář s velkým štěstím. Ve druhé půli trenér udělal změnu na postu golmana do branky se postavil Marek Zdražil a Ondra Kolařík šel do útoku. Ukázal, že by se i na opačné straně hřiště neztratil - za 30 minut nasázel soupeři pět branek."