Kozlovice - Uničov

Kozlovice - Uničov

Nabízené služby ve sportovním areálu

Fitness - posilovna

čtvrtek, 26 prosinec 2013 23:00

V areálu sportovního kompexu Kozlovice se nachází fitness posilovna v níž je k dispozici čtrnáct posilovacích strojů. Součástí posilovny je i hifi věž, zrcadla a jednoručné činky od 2kg do 50kg.

Tenisová hala

čtvrtek, 26 prosinec 2013 22:56

Sportovní areál Kozlovice má v zimním období k dospozici čtyři kryté tenisové dvorce s antukovým povrchem. Průměrná teplota vzduchu na krytých tenisových dvorcích je 15°C.

Tenisové kurty

čtvrtek, 26 prosinec 2013 22:52

Sportovní areál Kozlovice má mimo zimní období k dispozici čtyři tenisové dvorce s antukovým povrchem a jeden antukový dvorec se cvičnou stěnou. Po dohodě je možnost připravit i sítě na nohejbal a volejbal.

Venkovní bazén

čtvrtek, 26 prosinec 2013 22:48

Součásti sportovního areálu Kozlovice je venkovní klubový bazén ke kterému patří i sauna s whirpolem a dětským bazénem. Na venkovní bazén navazuje venkovní posezení, travnatá plocha a terasa s lehátky.

Firemní večírky a velké akce

čtvrtek, 26 prosinec 2013 22:42

Chcete svým zaměstnanců a kolegům poděkovat za dobrou práci, zorganizovat sportovní soutěže a nevíte jak na to? Pronajměte si u nás prostory pro svou firemní akci včetně sportovišť, bazénu, sauny a whirpoolu.

Pořádání oslav a akcí

středa, 18 prosinec 2013 21:47

Během naší existence jsme pro naše hosty uspořádali bezpočet rautů, svateb, pohřebních hostin, oslav promocí, narozeninových párty. Rodinné oslavy jsou při větším počtu hostů náročným úkolem pro každou hospodyňku a její domácnost. Užijte si klidu, vychutnejte si pocit, že se o Vás a Vaše hosty někdo postará.

Venkovní posezení s udírnou

středa, 18 prosinec 2013 21:47

V letních měsících je návštěvníkům areálu k dispozici venkovní posezení s udírnou a grilem. Na letní terase je dvěstěpadesát míst k sezení. Na terasu navazuje travnatá plocha s altánky k posezení a dětské hřiště s herními prvky pro děti,pingpongovým stolem a možnosti zapůjčení pálek na stolní tenis,petangových koulí, kriketu,benbintonových pálek a míčů na volejbal a fotbal (zdarma)

Pronájem hřiště

středa, 18 prosinec 2013 21:46

Ve sportovním areálu kozlovice se nacházejí dvě travnatá fotbalová hřiště. Tyto sportovní plochy jsou převážně využívány pro trénik a zápasy jednotlivých mužstev která patří pod Fotbalových klub Kozlovice. Pro širokou veřejnost nabízíme pronájem těchto sportovišť za účelem provzování sportovních či společenských akcí.

Restaurace

středa, 18 prosinec 2013 21:45

Ve sportovním areálu se nachází restaurace. Restaurace je rozdělená na část kuřáckou a část nekuřáckou. Restaurace má kapacitu 95 míst k sezení. Provoz restaurace je celoroční. Prostory restaurace jsou vhodné k pořádáni rodinných oslav,svateb,firemních večírku a v letním období ve spojení s venkovním posezením a možnosti využití veškerých prostor které areál nabízí i k pořádaní větších firemních a kulturně společenských akcí.

6. HRanice 0 0
7. Dolní Benešov 0 0