4:1 (0:0)

Detail
Olomoucký kraj

Zápasy dorost

K dalšímu mistrovskému utkání, zajížděli dorostenci, do Otaslavic u Prostějova! Bohužel, po dvou našich hrubých chybách, jsme už ve 20. minutě prohrávali 2:0, ale borci nepřestali hrát a ve 22. minutě snížil na 2:1 Laďa Vybíral... Tento gól hráče ještě více nakopl, zvýšil se tlak, a ve 32. minutě srovnal na 2:2 Patrik Škrabák.
Ve druhém poločase, jsme měli asi šest gólových šancí, ale když nám to tam spadlo, tak nám radost překazil pan pomezní mávnutým ofsidem! Po 90. minutách byl stav 2:2 a na řadu přišly penalty, ve kterých bylo uspěšnější domácí mužstvo, v poměru 5:3!

Ohlas vedoucího (Tomáš Petráš): Měl jsem strach, jak utkání kluci zvládnou, když se hrálo v neděli dopoledne a ještě nám chyběl brankář Tihelka (nemoc), tak černýho Petra do brány vyhrál Ondřej Ryšánek! Ale Kozli k zápasu přistoupili zodpovědně a předvedli asi zatím nejlepší výkon sezony!

Zimní přípravu zahájil již i dorost - 3.2.2015

Napsal(a)
Zveřejněno v Zápasy dorost
úterý, 03 únor 2015 11:32

Družstvo dorostu začalo trénovat 18.1 2015 a trénuje každou neděli na hřišti v Kozlovicích od 10:00 do 11:30.