Petrovice - Kozlovice

Petrovice - Kozlovice

Zápasy muži

Za dvacet minut bylo prakticky hotovo. Fotbalisté Kozlovic na půdě posledních Petrovic potvrdili roli favorita, když zvítězili 4:1. Ve 21. minutě už to po druhé brance Lukáše Kaďorka bylo 3:0. Kozli tak mají po sedmi kolech společně s nováčkem z Ústí 17 bodů. Divizi E zatím kralují dva celky z přerovského okresu.

Dvanáct žlutých karet, z toho jedna znamenala červenou, pěkná návštěva a jediný gól. Takové bylo utkání 6. kola fotbalové divize E mezi domácími Kozlovicemi a nováčkem soutěže ze Vsetína. Kozli díky těsné výhře 1:0 získali upracované tři body a v tabulce se osamostatnily na druhém místě.

Ani deštivé počasí neodradilo 350 fanoušků Bohumína zajít si na pořádný fotbal. K polským hranicím v neděli totiž zavítal lídr divize z Přerovska. Kozlovice přes svou ofenzivní sílu tentokrát gól nevstřelily a odjížděly s bodem po bezbrankové plichtě. Vše ale mohlo být jinak.

Fotbalisté Kozlovic na domácím hřišti potvrdili výbornou formu v úvodu soutěže. V okresním derby v neděli přehráli Hranice 2:1 a nadále vedou tabulku divize. Utkání rozhodl ve druhém poločase po ukázkové spolupráci hlavou útočník Petr Nekuda.

Sice poprvé ztratili, stále ale jsou ve vedení. Fotbalisté Kozlovic v neděli zajížděli do Opavy, kde s rezervou favorita druhé ligy remizovali 1:1.

Exkluzivní vstup do letošního ročníku divize mají za sebou fotbalisté Kozlovic. Výhodu domácího prostředí v prvních dvou kolech využili dokonale. Šest bodů, skóre 9:0 a momentální první místo v tabulce. Taková je bilance týmu z Přerovska i díky nedělní překvapivě vysoké výhře 4:0 nad jedním z možných favoritů divize – Slavičínem.

Červená karta pro zkušeného brankáře Marka Čecha, dvě penalty a po půlhodině hry stav 4:0 pro domácí. Fotbalisté Kozlovic si těžko mohli přát lepší vstup do letošního ročníku divize. V neděli nakonec rozstříleli Frýdlant nad Ostravicí 5:0 a po prvním kole jsou v čele tabulky.

Velké překvapení se událo hned v prvním kole MOL Cupu. Vítěz MSFL utrpěl porážku 0:3 na hřišti Kozlovic a v poháru tak končí. Za domácí se trefil Mazouch a dvakrát Kaďorek.

Přes pět set diváků a hotové peklo v podhůří Moravskoslezských Beskyd čekalo na fotbalisty Kozlovic v posledním kole letošního ročníku divizní skupiny E ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Havířov udolal Kozlovice - 14.5.2017

pondělí, 15 květen 2017 20:54

Havířov se doma trápil, ale tři body nakonec vybojoval. Valašské Meziříčí tedy ještě definitivně postup do MSFL slavit nemůže, i když jiný scénář by se už rovnal zázraku.