Kozlovice - Uničov

Kozlovice - Uničov

Velké překvapení se událo hned v prvním kole MOL Cupu. Vítěz MSFL utrpěl porážku 0:3 na hřišti Kozlovic a v poháru tak končí. Za domácí se trefil Mazouch a dvakrát Kaďorek.

V sezóně 2016/2017 jsme patřili mezi nejlepší týmy jak v okrese, tak v kraji. Kdyby nám trenérům někdo řekl před sezonou, že budeme hrát v obou soutěžích špici, tak bychom si klepali na čelo.

Přes pět set diváků a hotové peklo v podhůří Moravskoslezských Beskyd čekalo na fotbalisty Kozlovic v posledním kole letošního ročníku divizní skupiny E ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Dnešní utkání mělo být opět jasnou záležitostí našeho mužstva, ale málem tomu tak nebylo. Opět jsme nastoupili jak mistři světa a najednou bylo 1:0. Celý první poločas to byla od nás jedna velká katastrofa. Vysvobodil nás až rozhočí, který pískl těsně před poločasem penaltu (jasný faul na Toma Tesaře), kterou proměnil Ilík.
Do druhé půle bylo naše mužstvo jak vyměněno, v poločase totiž proběhl menší monolog z hráči a hned to šlo. Druhou půli jsem už ovládli, ale výkon to nebyl vůbec dobrej. Šancí na dva zápasy a my s bídou dáme tři goly.

Dnes nemůžu pochválit nikoho a radši honem rychle zapomenout na tenhle zápas, ještěže už je konec sezony. Jinak druhé místo v okresním přeboru je velmi pěkné.

Rodiče a borci nezapomenout 24. 6. 2017 v 16:00 hod. na hřišti ZÁVĚREČNÁ!!!

K mistrovskému utkání jsme zajížděli do Jeseníku, který celou soutěž vede suveréně. Začátek utkání jsem nějak nezachytili, hned ve 20. vteřině bylo 1:0, ale za dvě minuty vyrovnal Martin Tomeček. Hrálo se dál ve vysokém tempu a my šli po golu Toma Tesaře do vedení 2:1. Domácí ještě do poločasu vyrovnali náhodným golem na 2:2.
Po přestávce vystřelil Tom Horák a krásná rána skončila v brance 2:3, ale hned za tři minuty bylo 3:3. Byl to boj o každý kousek hřistě. Výborně chytající Ondra Kolařík držel naše šance a vypadalo jednu chvíli, že dojde opět na penalty, jenže domácí pak udeřili a 6 minut před koncem utkání dali na 4:3 a pak další tři minuty na 5:3.

Dnes musím pochválit všechny borce za předvedený výkon, za bojovnost a velmi dobrou kombinační hru. Tohle utkání bylo poslední pro ročník 2004 (dnes nastoupil pouze Tom Horák a Jakub Dolínek), zbytek borců je zraněno. Jinak pochvala za celou sezonu. Druhé místo v tabulce krajského přeboru hovoří za vše. Ještě jednou velká gratulace!!!
Samozřejmě i velká gratulace vítězi krajského přeboru - mužstvu FK Jeseník.

Rodiče a borci nezapomenout, 24. 6. 2017 v 16:00 hod., na hřišti ZÁVĚREČNÁ!!!

Poslední utkání sezony jsme hráli v Jeseníku a byla to rozlučka pro hráče ročníku 2002 a povedla se na jedničku. Už při odjezdu z Kozlovic začalo pršet a celou cestu se počasí ještě zhoršovalo. Počítali jsme s umělkou, ale domácí nás poslali na překrásný trávník hlavního hřiště. To asi klukům dodalo elánu a odehráli jedno z nejlepších utkání na venkovních hřištích.
Po celé utkání jsme domácí přehrávali a konečný výsledek mluví jasnou řečí. Hlavně kluci z loučícího se ročníku 2002 si chtěli zápas hodně užít a bylo je vidět. Všem jim děkujeme za působení v žácích a přejeme hodně štěstí v dorostu.
Všem ostatním veliká gratulace k historicky nejlepšímu umístění v krajském přeboru starších žáků. Za krásné třetí místo obrovská pochvala a jedeme dál.

Nezapomenout na závěrečnou - 24. 6. od 16.30 hodin!!!

Dnešní mistrovské utkání, bylo opět jasnou záležitostí našich hráčů. První poločas jsme nastříleli devět gólů, a to mohl být soupěř rád, že to nebylo dvouciferné číslo. Ve druhém poločase trochu kluci polevili a utkání dohráli v klidném tempu. Bylo vidět, od nás, spousty dobrých kombinací, se zakončením až do prázdné brány.

Dnes musím kluky pochválit za předvedenou kombinační hru a velmi dobrý výkon.

K dnešnímu utkání přijel soupeř z Černovíru a to byl další velmi kvalitní tým,který na jaře prohrál jen s vedoucím Jeseníkem. Soupeř nás přehrával po všech stránkách,byl lepší na míči, v kombinaci,chtěl více běhat. První branku jsme si dali vlastní hned ve 2. minutě a to se hodně podepsalo na našem výkonu. Asi ve 20. minutě byl faulován v pokutovém území Němec a z následného pokutové kopu Tomeček vyrovnal. Po prvním poločase se šlo do kabin za stavu 1-1.
Do druhé půle nastoupili kluci velmi nebojácně a deset minut soupeře dostali pod tlak, jen když gola nedáme, tak vyhrát nemůžeme. Tak zákonitě přišel trest a z brejku šel soupeř do vedení, které ještě v závěru korunoval třetí brankou.

Musím dnes, i přes prohru, všechny kluky pochválit za bojovnost.

V posledním domácím utkání sezony, jsme se utkali s družstvem Černovíru, a i když soupeř hraje na jaře ve veliké pohodě, chtěli jsme se loučit vítězstvím. Tak jako v podzimním vítězném utkání v Černovíru, tak i tentokrát jsme výborně pokryli nejlepšího střelce soutěže Patrika Hanuse. To byl klíč k případnému vítězství, což kluci splnili na jedničku.
Jen tomu dnes chyběl ten potřebný jeden góleček, který jsme si za vynikající odehrané utkání určitě zasloužili. Bohužel nepřišel, ale utkání to bylo proti těžkému soupeři parádní.

Závěrečné penalty (poprvé v sezoně jsme se dočkali), nás tak trochu smůlovatě poslali do role poraženého. Víc takových utkání by určitě nevadilo. K vítězství jsme měli určitě blíž, ale nevadí. Fotbal jsme hráli konečně podle našich představ, za to je potřeba pogratulovat.

Ještě jeden výlet do Jeseníku a konečná, tak se na to nachystejte. Dnes i za remízku, palec nahoru!!!.

V dnešním mistrovském utkání s Brodkem není co hodnotit, výsledek je jasný. Jen chci pochválit domácí hráče, kterých bylo akorát 7+1, že vůbec v takovém horku utkání dohráli.
Ve druhé půli jsme naše borce nechali hrát jen na tři doteky s míčem, ale i přes tento malý handicap skore narůstalo dál.
Jako každý zápas proběhla i výměna brankáře.

Zápas se odehrál v průměrném tempu a jsem rád, že kluci hráli až do konce.

6. HRanice 0 0
7. Dolní Benešov 0 0