Petrovice - Kozlovice

Petrovice - Kozlovice

Za dvacet minut bylo prakticky hotovo. Fotbalisté Kozlovic na půdě posledních Petrovic potvrdili roli favorita, když zvítězili 4:1. Ve 21. minutě už to po druhé brance Lukáše Kaďorka bylo 3:0. Kozli tak mají po sedmi kolech společně s nováčkem z Ústí 17 bodů. Divizi E zatím kralují dva celky z přerovského okresu.

Na mistrovské utkání jsme tentokrát zajížděli na hřiště do Čechovic. Dnes šel do brány Filip Petráš a to je velká jistota, byl to náš druhý stoper. To kluci vědí, proto se jim moc bránit nechtělo a pouštěli se jen do útočení. První poločas byl z naší strany skoro bez chyby a skóre 0:7 bylo zasloužené.
Do druhé půle jsme nastoupili pod vlivem už jasného výsledku a domácí nám tak vstřelili dvě branky, které moc mrzí. S takovým soupeřem branky dostávat nesmíme.
Pochvala všem za bojovnost a dobrý přístup k utkání.

Dnes jsme v Čechovicích tahali za kratší konec a tak dva body, po penaltovém rozstřelu, musíme brát jako maximum možného.vDomácí byli po celé utkání lepším družstvem a i když jsme paradoxně měli určitě více jasných gólových šancí, nebylo to prostě ono. Zase se nám prosadil jen Max a ostatním to prostě nepadá. Ještě v poslední minutě hrací doby jsme zahodili z malého vápna neuvěřitelnou šanci a fotbal mohl být pro domácí zase hodně krutý. Bohužel jsme tři body odmítli a šlo se na penalty. Moc je nekopeme, nikomu se nechtělo a tak jsme střelce tahaly jako králíky z klobouku. Kluci to ale odkopali suveréně a jelikož domácí jednu nedali, bodíček navíc putoval do Kozlovic.

Příště ale musíme hodně přidat, když už ani ty šance nedáváme. Dnes jen pochvala všem střelcům penalt, ty byly pod kontrolou.

Utkání s Dubem bylo v prvním poločase velmi špatné z obou stran, vázla kombinace, žádná bojovnost a bez toho se fotbal hrát nedá. Naštěstí jsme střelili branku, a to nás trochu uklidnilo. Po prvním poločase bylo v šatně trochu křiku a do druhé půle naši borci nastoupili jako vyměnění. Najednou šlo vše a začali padat i branky. Konečné skore je zasloužené.

Nás trenéry těší, že perfektně funguje obranná fáze, v útočné nemáme bohužel žádného TOP střelce tak nám to trochu vázne, ale to nevadí fotbal je kolektivní sport a tak je jedno kdo branku vstřelí.
V dnešním utkání musím pochválit všechny za druhý poločas

Dvanáct žlutých karet, z toho jedna znamenala červenou, pěkná návštěva a jediný gól. Takové bylo utkání 6. kola fotbalové divize E mezi domácími Kozlovicemi a nováčkem soutěže ze Vsetína. Kozli díky těsné výhře 1:0 získali upracované tři body a v tabulce se osamostatnily na druhém místě.

Dnes jsme odehráli další utkání s poločasy jako den a noc. První poločas neskutečné trápení v kombinaci a marná snaha o nátlakovou hru. Druhá půle naopak jasná záležitost, s množstvím šancí a docela slušnou hrou. Snad se nám to jednou sejde a zahrajeme dobře celé utkání. Soupeře zatím i tak docela přehráváme, ale určitě je co zlepšovat.

Dnes pochvala zase pro změnu za druhý poločas a všem půjčeným hráčům z mladších žáků. Dobrý výkon!!!

Ani deštivé počasí neodradilo 350 fanoušků Bohumína zajít si na pořádný fotbal. K polským hranicím v neděli totiž zavítal lídr divize z Přerovska. Kozlovice přes svou ofenzivní sílu tentokrát gól nevstřelily a odjížděly s bodem po bezbrankové plichtě. Vše ale mohlo být jinak.

Na mistrovské utkání jsme tentokrát zajížděli na hřiště do Olšan, k nováčkovi soutěže. Nikdo nevěděl, co má od soupeře čekat, tak se začalo utkání hrát velmi opatrně.
Byli jsme to první my, kdo udeřil a hned vzápětí podruhé. Kdyby byl stav v poločase o pět branek, tak se nikdo divit nemohl, ale pořád se moc trápíme v koncovce.
Do druhého poločasu na nás domácí vletěli a my nevěděli, co ze soupeřem dělat, ale neprosadili se v koncovce. Tak, z mnoha brejkových situací, jsme se prosadili jednou a vstřelili uklidňující gól.

Za dnešní utkání, z pozice trenérů, jsme spokojeni pouze s výhrou. Borci, za tohle utkání Vás opravdu pochválit nemůžeme. Snad nám ukážete v sobotu, na domácím hřišti, s Dubem, i tu jinou stránku (bojovnost, kombinační hru a chuť vyhrát).

Za starší žáky Olšan nastupují chlapci z SK Prostějov, a tak jsme vůbec nevěděli, co můžeme od soupeře očekávat. Navíc jsme v týdnu přišli o oporu zadních řad, Šimona (na měsíc sádra) a další ztráty nebudu raději komentovat.
Kluci ale do utkání nastoupili s velkou chutí a hlavně první poločas jsme domácí neskutečně přehrávali. Návrat Maxe do sestavy byl hodně cítit a domácí na něho vůbec nestačili a když se k němu přidali i ostatní, dalo se na to i dívat.

Vytvářeli jsme si hodně brankových situací a o poločase svítilo skóre 0:3!!! Druhý poločas už tak dobrý nebyl a domácí nás začali přehrávat. Nevíme, jestli pod dojmem výsledku, nebo jestli nám docházely síly, ale po snížení na 1:3, jsme trošku ze zápasu začali vypadávat. Naštěstí domácí měli také v koncovce problémy a tak jak jsme přidali čtvrtou branku, utkání bylo rozhodnuto.

Chlapci, dnes hlavně za první poločas – hodně dobrý!!!

Mistrovské utkání se Zábřehem se hrálo netradičně v pátek. Utkání bylo velmi vyrovnané, soupeř hrál výborně kombinačně a byl hodně dobrý na míči.
Naši borci se s hrou soupeře dobře vyrovnali a prosadili se i gólově. Obě naše branky byly výstavní střely, které nemohl golman hostí chytit.
Ve druhé půli se hrálo nahoru - dolů, ale gólu jsme se dočkali, až po perfektně zahraném signálu, z rohového kopu.

V dnešním utkání musím pochválit všechny za bojovnost, ale i za předvedenou hru.

3. Dolní Benešov 7 15
6. Frýdlant n/O 7 11
7. Jeseník 7 10
9. Opava B 6 7