Olomoucký kraj

Penalty rozhodly o konečné výhře dorostu nad Otaslavicemi - 08. 09. 2018

Napsal(a)  neděle, 16 září 2018 13:34
Mužstvo dorostu Mužstvo dorostu

V prvním poločase jsme byli lepším týmem a po zásluze jsme šli do vedení 1-0. Bohužel o vyšší skóre nás připravila naše nemoc proměnit šance. Tu největší zahodil Bouchal v závěru poločasu.
Do druhého poločasu hosté nastoupili s odhodláním vyrovnat, byli lepším týmem. My jsme hrozili jen z brejků. Když už to vypadalo, že jednogólový náskok udržíme, přišel po naší šanci v 85. minutě rychlý brejk hostů a za předvedený výkon v druhém poločase i zasloužené vyrovnání. Ještě v poslední minutě měl gólovou šanci Tomáš Kuban. A protože ji neproměnil, přišel na řadu penaltový rozstřel. V tom ukázal své kvality Marek Ocelka a chycením dvou penalt se podílel na našem konečném vítězství 2-1 po penaltách.
Chtěl bych poděkovat všem hráčům za obětavý a bojovný výkon.