FK Kozlovice - Skaštice

FK Kozlovice - Skaštice

Kozlovice přehrály béčko Zlína. Rozhodly zkušenosti - 12. 07. 2021

neděle, 01 srpen 2021 13:47
Kozlovice přehrály béčko Zlína. Rozhodly zkušenosti - 12. 07. 2021 Autor: Deník / Pavel Hrdlička

Třetí výhru v řadě si v rámci prodloužené letní přípravy připsali divizní fotbalisté Kozlovic. V sobotu dopoledne dokonale využili zkušeností a přes několik absencí v základní sestavě porazili třetiligovou rezervu Zlína poměrem 3:1.

FK Kozlovice - FC Fastav Zlín B 3:1 (3:0)

• Místo utkání: Kozlovice
  • Branky: Vogl, Nekuda, Galetka - Lehký
  • Diváků: X
  • Kozlovice: Ungr – Vogl, Kozák, Řehák, Matějka – Chudoba, Krajcar, Strašák, Šrom – Galetka, Nekuda. Střídali: Kadlec, Heger, Niesner, Gréč, Kolařík.
  • Trenér: Vlastimil Chytrý

„Už minulý týden jsme se do herní přípravy dostali, v Holešově jsme vyhráli 2:0 a skončit to mohlo vyšším rozdílem. Dnes jsme narazili na šikovné, mladé a talentované kluky, kteří na nás ale narazili,“ hodnotil trenér Kozlovic Vlastimil Chytrý.

„V obranné činnosti jsme si počínali hodně lehkovážně. Kluci si mysleli, že soupeře budou po fotbalové stránce převyšovat, jenomže zkušenější domácí nic nepodcenili, počkali si na naše chyby a ty trestali,“ uznal hostující kouč Luděk Marcaník na klubovém webu ševců.

„Tyto věci nelze natrénovat během modelových cvičení v rámci jedné kategorie, ty lze zažít pouze v konfrontaci s realitou mužského fotbalu. V v tomto ohledu pro nás bylo utkání maximálně poučné,“ dodal.

O třígólovou lekci v prvním poločase se postarali postupně Vogl, Nekuda a Galetka. Po změně stran už jen korigoval výsledek zlínský Lehký.

„Kluci ještě dobírají dovolenou, kádr jsme doplnili našimi dorostenci. Musím základní jedenáctku pochválit, sedmdesát minut předvedla výborný výkon s třetiligovým soupeřem. Zaslouženě jsme soupeře přehráli a utkání vyhráli,“ uzavřel Vlastimil Chytrý, kterému chyběli stoper Král, posila Kaďorek či Ondřej Kyselák.

V sobotu 17. července hostí Kozlovice od 16 hodin tým z divizní skupiny F – Polanku nad Odrou. Juniorka Zlína pocestuje ve stejný den k utkání s B-týmem Zbrojovky Brno.

Autor článku: Ivan Němeček / prerovsky.denik.cz.

Číst 925 krát Naposledy změněno neděle, 01 srpen 2021 14:20

4. Zbrojovka Brno B 13 24