01 / 01

0:3 (0:2)

Čtyři zásahy a opět sporná penalta. Kozlovice vedou divizi - 05. 09. 2021

úterý, 07 září 2021 19:04
Čtyři zásahy a opět sporná penalta. Kozlovice vedou divizi - 05. 09. 2021 Autor: DENÍK / Ivan Němeček

S výkonem ve druhém poločase sice příliš spokojeni nebyli, rozhodčí jim navíc v první půli daroval penaltu, fotbalisté Kozlovic nicméně v neděli zaslouženě porazili Strání 4:0. A co víc, po pěti odehraných kolech vedou divizi E s tříbodovým náskokem a výborným skóre 11:2.

FK Kozlovice – FC Strání 4:0 (2:0)

• Místo utkání: Kozlovice
  • Rozhodčí:Laštuvka – Svoboda, Hovorka
  • Diváci:305
  • ŽK:Kozák, Nekuda, Skopal – Horňák, Palík, Spáčil, Leskovjan, Silnica
  • Branky: 15. M. Kadlec, 36. z pen. Nekuda, 79. Kaďorek, 84. Skopal
  • Kozlovice: Unger – M. Kadlec, Kozák, Řehák, Kyselák – Skopal – Kaďorek (90. Šrom), Strašák (90. Střelec), Chudoba (62. Moussa) – Nekuda (82. Niesner), Galetka (62. Král)
  • Trenér: Vlastimil Chytrý

„Nastartovalo nás úvodní utkání ve Valašském Meziříčí. Do dalších utkání jsme vstupovali v pohodě, zvládli jsme dvě domácí utkání po sobě. Budeme se snažit udržet se na první pozici co nejdelší dobu,“ hlásí kozlovický kouč Vlastimil Chytrý.

Proti Strání měli Kozli výborný vstup do utkání. Nejprve se po pěkné akci trefila posila z Prostějova Milan Kadlec. Ve 36. minutě jako by domácím bylo navráceno štěstí z prvního poločasu předešlého duelu s Hranicemi, kdy rozhodčí Kozlovicím odvolal již odpískaný pokutový kop. Tentokrát byla penalta po zákroku na Nekudu přinejmenším hodně přísná.

„Je to tak. Minule jsme si stěžovali na rozhodčí my, dnes si stěžují hosté. Fotbal je takový. Myslím si, že bychom v prvním poločase přidali góly i tak, byli jsme lepším týmem,“ ohlédl se Chytrý.

Po změně stran ovšem byli aktivnější hosté, kterým však chyběla potřebná kvalita ve finální fázi. Domácí tak trestali z rychlého protiútoku Kaďorkem, na 4:0 upravil svým prvním gólem za muže mladíček Dominik Skopal.

„Druhou půlku jsme začali strašně ledabyle. Musím uznat, že Strání nás přehrávalo. Jsem spokojen s výsledkem, ale zase jsme odehráli jen takových šedesát minut. Na tomhle musíme zapracovat,“ ví kozlovický kouč.

V sobotu 11. září uvidí divize E v Holici souboj lídrů tabulky. Domácí HFK hostí Kozlovice od 16 hodin.

Autor článku: Ivan Němeček / sportovní reportér (Prerovskydenik.cz).

Číst 1307 krát Naposledy změněno úterý, 07 září 2021 19:33