SFK ELKO Holešov - FK Kozlovice

SFK ELKO Holešov - FK Kozlovice

Kozlovice bez výraznějších potíží přehrály zachraňující se Ústí

neděle, 11 květen 2014 00:00
Troubky proti Ústí Troubky proti Ústí DENÍK/Jaroslav Pazdera

Ani deštivé počasí neotupilo ofenzivní sílu fotbalistů Kozlovic. Vedoucí tým krajského přeboru potvrdil doma v nedělním střetnutí pozici favorita, když bez výraznějších potíží přehrál zachraňující se Ústí 3:0.

fk-kozloviceFK Kozlovice – TJ Sokol Ústí tj-sokol-usti

• Branky: 6. Petráš, 42. Navrátil, 80. Heger. Rozhodčí: Podhajský – Dorušák, Částečka.
  • Rozhodčí: Dorušák – Křepský, Svozil.
  • ŽK: Pav. Sencovici, Černotský, Juřica (všichni Ústí).
  • ČK: 70. Juřica (Ústí).
  • Diváků: -
  • Kozlovice:Mánek – Střelec, Mich. Král, Zezula, Petráš (66. T. Mackovík) – Václavíček (72. Talla) – Heger, Šolín, Schlehr, Kaďorek – Navrátil.
  • Hrající trenér: Tomáš Martinek.
  • Ústí: Marák – J. Smolka, Zima, Smolka, Pav. Sencovici (76. Kočnar) – Černotský, Páleník, Škorňa, Ševčík (84. Hladík) – Juřica, Skácel (66. V. Smolka).
  • Trenér: Zdeněk Hoffmann

Domácí poslal už po šesti minutách hry do vedení Petráš. Kozlovičtí prakticky až na pár výjimek kontrolovali hru a bylo otázkou, kdy své další průniky zakončí brankou. Stalo se tak v závěru úvodního dějství, kdy skóroval kanonýr Navrátil.

„Ten výrazný bodový rozdíl v tabulce byl na hřišti vidět. Ústí jsme prakticky kromě jednoho zaváhání gólmana k ničemu nepustili. Dali jsme dva góly, což nám do dalšího průběhu pomohlo," pověděl Tomáš Martinek, trenér Kozlovic.

Ani ve druhém poločase se obraz hry výrazněji nezměnil.

Hostům posléze zkomplikoval plány Juřica, který po druhé žluté kartě musel opustit hřiště.

Početní výhodu domácí využili, po brejku se prosadil Heger. Hbitý záložník také uzavřel gólový účet střetnutí.

„Kozlovicím jsme výhru snadnili. Hráli jsme poněkud naivně a góly jsme dostali po vlastních chybách. Byla tam spousta zkažených a lehce odevzdaných přihrávek. Kvalita byla samozřejmě na jejich straně. Domácí vyhráli zaslouženě a ani je to moc nestálo sil," připustil hostující kouč Hoffmann.

„Upřímně řečeno měl jsem z toho zápasu poněkud obavy. Čekal jsem, že Ústí tady předvede výraznější boj o záchranu. Navíc v týdnu se nám na tréninku zranil Martin Král a museli jsme tak v sestavě improvizovat, ale kluci to zvládli," dodal Martinek, který už myslí na jarní šlágr soutěže s Novými Sady.

„Na zápas se samozřejmě těšíme. Mrzí mě to zranění Martina Krále, je to pro nás citelná ztráta. Byl jsem se na Nové Sady v sobotu podívat. Víme, co od nich čekat. Budeme se snažit uhrát co nejlepší výsledek. Doufám, že vyjde počasí a na duel přijde hodně lidí," doplnil.

„Jeli jsme sem pouze překvapit. Nemuselo to být z naší strany tak ustrašené. Prohráli jsme v Nových Sadech a nyní tady, ale pro nás jsou stěžejní jiné zápasy," konstatoval ústecký lodivod.

Autor: Jaroslav Pazdera

Číst 4572 krát Naposledy změněno úterý, 13 květen 2014 18:23