Olomoucký kraj

Kozlovice na vlně, odnesly to Skaštice. Z čeho byl kouč zklamaný? - 11.9.2023

středa, 04 říjen 2023 19:39
Kozlovice na vlně, odnesly to Skaštice. Z čeho byl kouč zklamaný? - 11.9.2023 Foto: Deník / Jan Pořízek

Fotbalisté Kozlovic v neděli zvládli roli favorita, na domácím hřišti přehráli Skaštice poměrem 3:1. Trenér lídra divize E David Kobylík přesto bezprostředně po utkání nebyl na sto procent spokojený.

[/block]

„První dojem? Jsem teď trošku zklamaný, protože jsme dostali gól v devadesáté minutě za stavu 3:0, což ten výsledek prostě kazí. Dominovali jsme tak, že si dokážu představit, že soupeře dostaneme ještě více pod tlak a vytvoříme si ještě více brankových příležitostí,“ přiznal kouč.

Domácí šli do vedení už v 5. minutě po čtvrtém zásahu Petra Nekudy v sezoně. Kdo poté čekal kozlovickou kanonádu, nedočkal se.

Až v 60. minutě přišla chyba gólmana Skaštic Vrby, který lehký míč vyboxoval přímo k Miroslavu Kozákovi. A ten zvýšil na 2:0. Definitivní pojistku přidal po standardní situaci kapitán Alex Řehák, který dorážel hlavičku muže zápasu Kozáka.

„Jsem velmi spokojený s hráči. Oni za tím stojí, já jsem generál do pátku a v neděli jsem jen servis. Oni jsou ti borci, kteří to tady potom odběhají a odedřou. Kluci jsou pokorní, pracovití, udělejte z nich hvězdy, borce a moje hodnocení ani nebude potřeba,“ vyzdvihl Kobylík své svěřence.

V samotném závěru sebral Obzinovi čisté konto majitel šestnácti ligových startů za Zlín, 36letý matador a skaštický kapitán Zdeněk Konečník.

Těžký zápas kozly čeká už v pátek, kdy od 18.30 hrají na horké půdě Baťova.

Autor článku: Ivan Němeček / sportovní reportér (Prerovskydenik.cz).

Číst 515 krát Naposledy změněno středa, 04 říjen 2023 19:52