FK Kozlovice - Baťov

FK Kozlovice - Baťov

Kozlovičtí fotbalisté si vezou bod z Losin

neděle, 10 listopad 2013 17:25
Kouč Losin - Jiří Mika Kouč Losin - Jiří Mika Autor: DENÍK/Jan Kastner

Velké Losiny/Kozlovice – Fotbalisté Velkých Losin nedovolili na svém hřišti lídrovi tabulky z Kozlovic ani gól. Sami ovšem také neskórovali a tak se oba protivníci v neděli rozešli bezbrankovou remízou.

tj-sokol-lazne-velke-losinyTJ Sokol Lázně Velké Losiny – FK Kozlovicelogo-fk-kozlovice

• Rozhodčí: Polanský - Chládek, Vojáček.
  • Velké Losiny: Šabo – Zatloukal, J. Gargulák, Kupčík, M. Gargulák – Mičunda, Linet, Smrž, Šinogl (50. Krejčí) – Uvízl (73. Schelle), Kováč.
  • Trenér: Jiří Mika.
  • Kozlovice: Kadlec – Střelec, Zezula, Michal Král, Heger – Kaďorek, Tomčík, Stokláska (70. L. Dohnal), Martin Král (36. J. Dohnal), Šolin – Navrátil.
  • Trenér: Tomáš Martinek.

„I přesto si myslím, že pro diváky to byl atraktivní duel. Hrálo se nahoru dolů. Byla tam bojovnost i šance. Většinu zápasu jsme byli lepší," prozradil úvodem trenér lázeňského celku Jiří Mika.

Hned v 8. minutě Uvízl potáhl míč do šestnáctky, přihrál Šinoglovi, ten ale neprostřelil gólmana. Později hosté zahrozili ze standardky.

I u další slibné akce domácích byl opět Šinogl, ve 25. minutě však ze šestnácti metrů nedokázal ideálně trefit balon.

Těsně před poločasem již domácí málem zvedali ruce nad hlavy, když Smrž přeloboval brankáře Kozlovic, jeden ze stoperů ale na poslední chvíli odkopl míč z brankové čáry.

Také po přestávce se více šancí rodilo zejména na domácích kopačkách, po hříchu přesto ani jeden z losinských pokusů neskončil gólem.

„Špatně jsme řešili finální fázi," přiznal trenér Mika, jehož svěřenci na druhou stranu v závěru nebyli daleko od porážky.

V 87. minutě totiž hosté vytvořili závar v šestnáctce, jenže ani tentokrát se skóre neměnilo.

„Bod je pro nás sice málo, ale i tak jsem s ním spokojen. Kluci dřeli, bojovali o každý míč, nevypustili jediný souboj, na takovém přístupu bych chtěl stavět i v dalších zápasech," dodal Jiří Mika.

„My jsme spokojení tak na půl. Do Losin jsme si jeli pro vítězství, ale nakonec vzhledem k průběhu zápasu remízu bereme," přiznal kozlovický kouč Tomáš Martinek.

„Domácí proti nám hráli velice dobře, napadali naši rozehrávku a my jsme byli nuceni většinou jen nakopávat míče, které jsme pak vpředu ztráceli. Celkově měl soupeř i více šancí," doplnil Martinek.

Autor: Miroslav Pergl

Číst 4912 krát Naposledy změněno pátek, 03 leden 2014 21:23