SFK ELKO Holešov - FK Kozlovice
01 / 01

Poslední zápas

SFK ELKO Holešov - FK Kozlovice

0:2 (0:0)

Detail
Olomoucký kraj

Hodnocení zápasů starší přípravka B

Tento turnaj (zúčastnilo se 24 mužstev!) byl pro nás první, kde se hrálo 7+1 a upřímně jsme byli překvapeni, jak kluci splnili naposto senzačně naše požadavky!! Bylo vidět pěkný fotbal, krasné akce a kombinace, až po vstřelené branky, které mluví za vše (23:4).
Finále, pro změnu, jsme zase prohráli, bohužel nekteří kluci podlehli únavě a soupeř nás přehrál po fotbalové stránce a zaslouženě vyhrál. Je to už nekolikátý turnaj, který nejsme schopni dotáhnout do konce, trápíme se ve nejdůležitejší moment!

Jinak kluci, moc chválíme, i 2. místo je to pro nás velký úspěch!

Treneři.

Tentokrát jsme nastoupili na domácím hřišti proti silnému soupeři z Hranic. Po bojovném výkonu a spoustě neproměněných šancí, naše U11 prohráli těsně 15:16.
Zato naši mladší kluci soupeře absolutně přehrávali ve všech fotbalových dovednostech. Odpovídá tomu i výsledek 35:2.

Chtěli bychom poděkovat všem našim malým fotbalistům, za příkladnou reprezentaci v celé sezóně a popřát jim spousty krásných gólů a fotbalových úspěchů.

Starší ročník bohužel opět prohrál, chybí tam trošku vůle porvat se o lepší výsledek a tak jsme čekali, co předvedou naši mladší. Povedl se jeden vynikající, strhující, zápas, ale v celkovém součtu se manko již nepovedlo dohnat. Přesto můžeme být spokojeni, i když dovedeme mnohem více.
Fotbalu zdar!

Tentokrát se naši kluci více snažili a byla škoda, že ročník 2006, po dobrém vstupu do zápasu, přenechal iniciativu hostujícímu mužstvu a nakonec z toho vznikla těsná prohra, která se podařila celkem úspěšně otočit našemu mladšímu ročníku, který s přehledem zvládl další utkání, čemuž trošku pomohla absence několika hráčů ze Šumperka. To ale nesnižuje náš podařený výkon a krásnou kombinační hru. Děkujeme.

Na domácím hřišti proti nám nastoupil důrazný soupeř z Uničova. Většinu zápasu jsme měli převahu, i když v konečném zůčtování 18:10 to nebylo tak poznat. Svou tvrdostí soupeř zaskočil zejména mladší kluky.
Věkový rozdíl byl tentokrát poznat. Mladší ročník nastoupil proti spojenému týmu ze dvou měst Uničov a Šternberk. Síly už chyběly a hosté byli jednoduše lepší.
I tak děkujeme za celkově bojovný výkon.

Za nepříjemného počasí, jsme sehráli povedené zápasy, tentokrát i starší ročník zabojoval a sehrál zajímavé utkání! Přes celkem velkou převahu, to až tak na skóre nebylo vidět, ale vše dokonal náš mladší ročník, který byl překvapivě výraznější proti staršímu ročníku Prostějova a v dalším dvojzápase dohrával se sebezapřením, kde už bylo vidět velký úbytek sil. Přesto si s tímto soupeřem poradil!
Velké poděkování hráčům - hoši děkujem!

První jarní zápas nás postavil proti velmi těžkému a zkušenému soupeři. Všichni jsme byli zvědaví, jak si s nimi naši borci poradí. A ono to přišlo.
Po neskutečně bojovném a obětavém výkonu, kdy všichni hráči hráli do zbytku svých sil, jsme vyhráli s konečným skóre 48:37.

 

Pro starší přípravku B v sobotu skončila sezóna 2014/2015 okresní soutěže; a loučení s hracím rokem to bylo úspěšné. Již po první půli souboje s Polkovicemi vedla a po dalším 25 minutách roli favorita ještě více zvýraznila. V poslední hrací den tak Kozlovice zvítězily 10:2.

Vedoucí zhodnotil utkání a celou sezónu následovně: "Poslední mistrovské utkání skončilo bez překvapení a jasnou výhrou Kozlovic. První poločas jsme se přizpůsobili hře soupeře, který kde byl namířen tam to kopnul. Ve druhé půli už kluci pochopili, že mají hrát po zemi, soupeře dostali pod tlak a začali padat i branky. Dnešním mistrovským utkáním jsme zakončili sezonu a skončili v tabulce na krásném 2. místě, kdy za celou soutěžní část jsme prohráli pouhé dvě utkání. Jinak chválím kluky za předvedené výkony, bojovnost a přístup ke všem utkáním i k tréninkovým jednotkám - jen tak dále. Na závěr chci poděkovat rodičům, prarodičům a všem, kteří se na letošní sezoně podíleli, za spolupráci. Bez Vás by to nešlo!"

Starší přípravka B dala Brodku 16 - 23.5.2015

Napsal(a) neděle, 24 květen 2015 08:47

Sobotní dne byl v Kozlovicí bohatý na zápasy. Soupeřem starší přípravky B byl Brodek a stejně jako další soupeři si i on z Kozlovic odvezl prohru. Starší přípravka nad Brodkem zvítězila jednoznačně 16:1.

Vedoucí zhodnotil utkání následovně: "Dnešní utkání s posledním Brodkem bylo jasnou záležitostí od první minuty zápasu. Během zápasu jsme si vyzkoušeli spousty herních situací a do hry šel i náš brankář. Dnes si branku vstřelil skoro každý hráč; utkání skončilo naší jasnou výhrou"

V 16. kole proti sobě nastoupily dva nejlepší celky soutěže (nesoucí název ABS trading CZ) - domácí Kovalovice a hosty z Kozlovic. A utkání bylo reklamou na fotbal, 10 branek, skvělé výkony hráčů a pro Kozlovice 3 body za výhru 6:4 nad týmem, co si doposud připisoval jen samá vítězství.

Vedoucí zhodnotil utkání následovně: "K dnešnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na půdu dosud neporažených Kovalovic (neztratili v soutěži ještě ani bod). V dnešním utkání kluci přehráli soupeře aktivní hrou, napadáním soupeře na jejich polovině a hlavně předvedli hru, kterou se prezentovali na podzim. Za dnešní zápas si zaslouží pochvalu úplně všichni. Mezi nejlepší hráče na hřišti patřil Štěpán Ilík a velmi dobře střílející Radim Riedl. Kovalovice konečně okusily hořkost porážky i přesto, že na hřišti bylo několik sporných momentů, které ovlivnil domácí rozhodčí v neprospěch hostů. Utkání mohlo skončit daleko větším rozdílem, než je konečný výsledek. Závěrem ještě jednou velká pochvala pro všechny kluky. Takové výkony musíme předvádět dál."

Strana 1 z 3

30. kolo 

sberne-suroviny-logo logo Basf tspon-logo ask-logo logo olomoucky kraj Prerov-logo Pivovar Zubr cus logo logo NF Avast facr_male CD logo 2020 WEB Národní sportovní agentura OKF reality bidli MORKUS MORAVA CD logo 2020 WEB Movibio Fauna Hradil Meopta Deals management Master builders Master builders Master builders SPORT CONTSTRUCTION MKA Service Energo IPT Propal AZM service