FK Kozlovice - Baťov
01 / 01

2:0 (0:0)

Promarnili jsme pětibrankové vedení, vítězství jsme museli urvat v závěru - 14.9.2014

Napsal(a)  FK Kozlovice neděle, 14 září 2014 00:00
Zápas Starší přípravky B - Želatovice Zápas Starší přípravky B - Želatovice FK Kozlovice

První poločas jsme hráli velmi dobře a vypadalo to, že soupeře bez větších problémů porazíme. Ve druhé půli hráli kluci velmi nezodpovědně, jako by se už o nic nehrálo a z ničeho nic najednou na ukazateli skore svítilo 5-5 a bylo drama. Nakonec jsme rozhodující gól dali a utkání vyhráli. Velkou pochvalu za předvedený výkon si zaslouží Honza Plhal.