FK Kozlovice - Baťov

FK Kozlovice - Baťov

Starší přípravka B nestačila na Želatovice - 9.5.2015

Napsal(a)  FK Kozlovice pondělí, 11 květen 2015 19:04
Mužstvo starší přípravky B, ročník 2005 Mužstvo starší přípravky B, ročník 2005 FK Kozlovice

15. kolo okresní soutěže přípravek bylo bohaté na branky. Diváci v Kozlovicích mohli v zápase mladší přípravky B napočítat hned 13 gólů. Na domácí straně se slavilo v šesti případech, u hostů ze Želatovic dokonce v jednom případě navíc. Za vítězství 7:6 tak putují všechny 3 body rivalům přes kopec.

Vedoucí zhodnotil utkání následovně: "Utkání bylo velmi bojovné z obou stran - v prvním poločase byli hosté lepší, pořád vedli o branku, ale my v závěru poločasu srovnali a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Do druhé půle jsme nastoupili jako vyměnění, byli lepší, aktivnější a šli do dvoubrankového vedení. Utkání, které bylo pod kontrolou, ovlivnily fatální chyby v obranné fázi, kde jsme soupeři 3x namazali a ten s přehledem nabídnuté šance využil a utkání otočil. Dnes nevyhrálo lepší mužstvo, ale takový je fotbal. Kluci hlavy vzhůru a jedeme dál."

Kozlovice - Želatovice

• Místo konání: Kozlovice
  • Datum a čas konání: 9.5.2015 10:00
  • Sestava mužstva: Kolařík Ondřej, Tesař Tomáš, Ilík Štěpán, Chlum Jakub, Tomeček Martin, Riedl Radim, Hanák Jan, Šenk Filip, Plhal Jan, Neumann Filip