FK Kozlovice - Baťov

FK Kozlovice - Baťov

Starší přípravka B zvítězila v Tovačově - 30.4.2015

Napsal(a)  FK Kozlovice neděle, 03 květen 2015 07:11
Mužstvo starší přípravky B, ročník 2005 Mužstvo starší přípravky B, ročník 2005 FK Kozlovice

Ve 14. kole okresní soutěže změřila starší přípravka B své síli s chlaci z Tovačova. Zatímco po prvním poločase byl stav utkání 1:1, na konci druhé půle již čísla hovořila pro hosty. Šenk, Tesař, Hanák a Tomeček zařídili Kozlovicím vítězství 4:2.

Vedoucí zhodnotil utkání následovně: "K mistrovskému utkání jsme zajížděli netradičně ve čtvrtek vzhledem k účasti na víkendovém mezinárodním turnaji v Novém Jičíně. Utkání bylo velmi bojovné z obou stran. V prvním poločase byli domácí lepší a šli do jednobrankového vedení, ale my hned kontrovali střelou z dálky a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase byla větší chuť po vítězství na naší straně a bojovností jsme dotáhli zápas k výbornému výsledku. Velikou pochvalu zaslouží všichni hráči a hlavně perfektně chytající Ondra Kolařík, který nás hodně podržel."

Tovačov - Kozlovice

• Místo konání: Tovačov
  • Datum a čas konání: 30.4.2015 16:30
  • Sestava mužstva: Kolařík Ondřej, Tomáš Tesař, Štěpán Ilík, Jakub Chlum, Martin Tomeček, Riedl Radim, Jan Hanák, Filip Šenk, Plhal Jan, Neumann Filip