FK Kozlovice - Strání
01 / 01

1:1 (1:1)

Mladší žáci si vítězstvím nad Čechovicemi zajistili stříbrnou příčku v krajském přeboru - 29.10.2016

Napsal(a)  FK Kozlovice neděle, 30 říjen 2016 12:33
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice

Poslední utkání podzimní sezony pro nás bylo hodně těžké. Po pátečním velkém boji s Jeseníkem nás čekal další velmi nepříjemný soupeř mužstvo z Čechovic. Utkání bylo velmi vyrovnané, šance na obou stranách a my z jedné ze standartních situací dali branku a poločasový výsledek 1:0 odpovídal hře. Ve druhé půli nám docházel trochu dech po velmi vyčerpávajícím pátečním utkání s FK Jeseník, a tak jsme soupeře pustili do několika šancí, ale ten je nevyužil. Dvě minuty před koncem utkání jsme přidali druhou branku a o utkání bylo rozhodnuto. Tohle vítězství nám zajistilo již jisté druhé místo v tabulce po podzimní části, což určitě nikdo na začátku sezony nečekal - přes zimu trošičku zapracujeme na fyzičce, práci s míčem a už se těšíme na jaro. Nás trenéry těší velmi dobrá obranná činnost, kde ve 14 zápasech máme 11 obdržených branek, což na tak kvalitní soutěž, jakou je krajský přebor, je výborné. V útočné fázi na tom nejsme taky nejhůře a počet vstřelených branek se zastavil na čísle 51. Za podzim se do černého trefili: Caletka 15x, Petráš 7x, Tomeček 7x, Tvrdý 7x,Horák 5x, Tesař 4x, Riedl 2x, Plhal 2x, Chodilík 1x (do čísla 51 schází ještě jeden vlastní gol). Dále chci pochválit úplně všechny kluky za docházku na tréninkové jednotky, kde byla účast vynikající a tím pádem se vše přenáší do mistrovských zápasů – hlavně nepolevit a trénovat pořád.(jedno přísloví praví: Těžce na cvičišti, lehce na bojišti a toho je potřeba se držet !). Všem patří veliká pochvala a poděkovat musíme i vynikajícím rodičům za pomoc a podporu ve všech utkáních. Děkujeme moc, tohle byl vynikající podzim!