01 / 01

1:4 (1:4)

Detail
Olomoucký kraj

Penaltový rozstřel zajistil vítězství, pro Mladší žáky "A", v Čechovicích - 27. 5. 2017

Napsal(a)  FK Kozlovice úterý, 30 květen 2017 21:15
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice

Mistrovské utkání se Sokolem Čechovice, jsme měli od začátku dobře rozjetý. Hned v 5. minutě, po krásné křídelní akci Caletky, zakončoval Horák do prázdné branky.
V 6. minutě utkání, v souboji o míč, se nám, po nezaviněném pádu, zranil Tom Chodilík (zlomené obě kosti v zápěstí) - utkání nedohrál. Od této chvíle bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to domácí, naše kluky tohle zranění totálně vyvedlo ze hry a můžeme být rádi, že jsme šli do kabin za stavu 1:1.
Ve druhé půli se naši borci trochu oklepali a začali hrát. Jenže byli to domácí, kteří šli do vedení 2:1, pořád se hrálo ve vysokém tempu, už se blížil konec utkání, a to jsou asi chvíle pro naše borce. V 58. minutě, po odraženém rohovém kopu, nastřelil míč před branku Tomeček, Caletka tečoval a bylo 2:2. Za takového stavu je penaltový rozstřel (na každé straně 5 autorů). Penaltu za naše mužstvo proměnili jen Tomeček a Caletka. Domácí vstřelili jen jednu branku, a to stačilo k našemu vítězství.