2:2 (1:0)

Starší žáci nestačili na vedoucí Mohelnici - 9.10.2016

Napsal(a)  FK Kozlovice středa, 12 říjen 2016 15:36
Mužstvo starších žáku, ročník 2016/2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016/2017 IB

V neděli jsme hráli na hřišti vedoucího družstva tabulky v Mohelnici a hlavně v prvním poločase utkání jsme byli jasně horším mužstvem. Chyběly nám dvě opory základní sestavy a náš úzký kádr na domácí bohužel nestačil v žádné z herních činností. Hlavně začátek utkání se nám vůbec nepovedl a slibovaná předzápasová bojovnost neexistovala. Bylo jen veliké štěstí, že jsme poločas prohrávali jen 0:1. Přesto jsme ještě v poslední minutě měli obrovskou příležitost, remíza o poločase hrůzy by byla pro domácí ale hodně krutá. Po důrazném pohovoru v šatně se kluci druhý poločas trošku zlepšili a už jsme domácí do velkých šancí moc nepouštěli. I tak jsme jim další naší neskutečnou hloupostí nahráli na 2:0 a vypadalo to hodně špatně. Domácí asi upadli do malého uspokojení a my se najednou víc a víc tlačili na jejich bránu. V této fázi utkání domácí zbytečně hodně přitvrdili a jak se nám podařilo vstřelit kontaktní branku, malinko znejistěli a my nakonec k vyrovnání neměli daleko.Čtyři minuty před koncem domácí brankář s trochou štěstí chytil trestný kop Vládi a zajistil domácím zasloužené vítězství, které ještě korunovali třetí brankou po poslední akci utkání. Domácí hráli hodně od podlahy a nějakou domluvou se to asi řešit dalo, ale snad se nám dá někdo na derby s Přerovem do pořádku. Názor domácího funkcionáře po utkání "to je fotbal, běžte hrát šachy" asi nebyl na místě! Na Mohelnici jsme neměli nárok, díky za dohrání alespoň v jedenácti hráčích. Pochvala za dramatickou koncovku a disciplínu až do konce.