Olomoucký kraj

Starší žáci proměnili sestavu a zvítězili v penaltovém rozstřelu - 27.9.2018

Napsal(a)  FK Kozlovice středa, 03 říjen 2018 19:55
Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 IB

Na mistrovské utkání do Konice, jsme zajížděli trochu netradičně, ve čtvrtek. Dnes bylo uděláno několik změn v sestavě, i na pozici brankáře.
První poločas se kluci trošičku hledali, moc to nefungovalo a my prohrávali 2:0. O poločase opět přeskupení sestavy a najednou vše šlo. Soupeř byl druhou půli pod tlakem, my zaslouženě vstřelili dvě branky a zápas poslali do penaltového rozstřelu. Za druhou půli velká pochvala, moc nechybělo a odvezli jsme si 3 body.
Na penaltový rozstřel byli určeni hráči, tentokrát jsem je určil já a udělal jsem dobře. Při penaltách nás podržel golman, který chytil hned dvě střely, my neproměnili jen jednu a zasloužený bod navíc máme.
Pořád se budu opakovat, že v tréninku je potřeba dělat vše na 100 %.