1:1 (1:1)

Starší žáci vezou zasloužené vítězství z Olšan - 2.9.2017

Napsal(a)  FK Kozlovice pondělí, 04 září 2017 20:57
Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 IB

Za starší žáky Olšan nastupují chlapci z SK Prostějov, a tak jsme vůbec nevěděli, co můžeme od soupeře očekávat. Navíc jsme v týdnu přišli o oporu zadních řad, Šimona (na měsíc sádra) a další ztráty nebudu raději komentovat.
Kluci ale do utkání nastoupili s velkou chutí a hlavně první poločas jsme domácí neskutečně přehrávali. Návrat Maxe do sestavy byl hodně cítit a domácí na něho vůbec nestačili a když se k němu přidali i ostatní, dalo se na to i dívat.

Vytvářeli jsme si hodně brankových situací a o poločase svítilo skóre 0:3!!! Druhý poločas už tak dobrý nebyl a domácí nás začali přehrávat. Nevíme, jestli pod dojmem výsledku, nebo jestli nám docházely síly, ale po snížení na 1:3, jsme trošku ze zápasu začali vypadávat. Naštěstí domácí měli také v koncovce problémy a tak jak jsme přidali čtvrtou branku, utkání bylo rozhodnuto.

Chlapci, dnes hlavně za první poločas – hodně dobrý!!!