2:2 (1:0)

Starší žáci zvítězili v posledním utkání podzimu nad Čechovicemi - 29.10.2016

Napsal(a)  FK Kozlovice neděle, 06 listopad 2016 15:55
Mužstvo starších žáku, ročník 2016/2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016/2017 IB

Jelikož jsme v pátek hráli předehrávku posledního kola s Jeseníkem, byli jsme hodně zvědaví, jak se vyrovnáme hned na druhý den s Čechovicemi. Věděli jsme, že budeme oslabeni o dva hráče základní sestavy, a to se nám ještě navíc těsně před utkáním omluvil i náš kapitán Míra. To už bylo veliké oslabení a na hřišti to taky tak vypadalo. Hosté vypadali hned od začátku daleko svěžejší a fotbalovější a my se na hřišti trošku hledali. Páteční utkání se na nás asi podepsalo a celý první poločas jsme tahali za kratší konec, ale šance jsme měli paradoxně větší než hodně snaživý soupeř. Dokonce jsme vstřelili i naprosto regulérní branku, ale rozhodčí ji nepochopitelně neuznal. To nás hodně mrzelo, a tak se šlo do šaten za bezbrankového stavu a s velkou obavou, že nám druhý poločas určitě dojdou síly. Kluky jsme se snažili spíše povzbudit, protože toho měli plné zuby, ale na poslední poločas podzimu se dokázali neskutečně hecnout. Na začátku druhého poločasu jsme ale odolávali soustavnému tlaku soupeře a neskutečnými zákroky nás držel nad vodou Mára v bráně. Gól v naší síti byl doslova naspadnutí, ale pak se nám podařil vynikající tah s vysunutím Vládi na hrot a do tří minut jsme šli jeho zásluhou do vedení. To kluky neskutečně nakoplo a najednou to byl zase úplně jiný zápas. Tomáš přidal po individuální akci nádherný druhý gól a kluci zápas dohrávali v naprosté euforii. Zaskočeným hostům přidali na cestu ještě jednu branku a byla z toho pro ně hodně krutá prohra 3:0. Tohle bylo hodně na morál a před všemi hodně smekáme. Podzimní bilance 11 výher a jen 3 porážek je výsledek, který si určitě za přístup po dobu celého podzimu zasloužíme. Gratulujeme,pánové! Pochvala a poděkování patří samozřejmě i rodičům a fanouškům našich borečků, za vynikající podporu a hojnou účast na každém utkání. Děkujeme.