Všechovice - FK Kozlovice

Všechovice - FK Kozlovice

Zápasy muži

Nádhernou přestřelku sledovala asi dvoustovka diváků, která si nenechala ujít druhé přípravné utkání fotbalistů Kozlovic. Kozli po suverénní demolici Morkovic 9:1 tentokrát na svém hřišti přivítali jiný kalibr, třetiligový Vyškov. Nechybělo moc a slavili výhru, nakonec však padli 4:5.

Předčasné loučení se sezonou před vlastními fanoušky fotbalistům Kozlovic nevyšlo. Na domácím hřišti nevyhráli potřetí v řadě, s Havířovem padli 1:2 a nepříliš vydařenou sezonu zakončí na sedmém či osmém místě divize E.

Druhé utkání ve čtyřech dnech sehráli v úterý fotbalisté Kozlovic. Po prohře 0:2 v Novém Jičíně nastoupili Kozli v Holici k předehrávce posledního kola divize E proti 1. HFK Olomouc. Oba týmy si vyhověly tak, aby končily sezonu dřív.

Fotbalisté Kozlovic v neděli odpoledne tak trošku kopírovali české hokejisty na mistrovství světa v Bratislavě. Stejně jako Češi v boji o bronz hráli skvěle, v koncovce to ale vázlo.

Rekordní návštěva sledovala sváteční přerovské derby v Kozlovicích. Dle zápisu si souboj domácích fotbalistů s Viktorkou nenechalo ujít 850 diváků. Sledovali sladkou odplatu Kozlů za podzimní překvapivou výhru Přerova 2:1. Středeční duel ovládli domácí poměrem 3:1.

S trojicí hráčů se startem v nejvyšší soutěži v probíhající sezoně vyběhl v neděli B-tým Opavy na kozlovický pažit. Záložník Jan Řezníček, konžský křídelník Manzia i další členové širšího kádru „áčka“ na Přerovsku ukázali velkou fotbalovou kvalitu.

Na podzim Kozlovicím hodně chyběl. Ofenzivní záložník Martin Schlehr se po zdravotních problémech na jaře vrátil do sestavy a v neděli dotáhl Kozly k fantastickému obratu před domácími fanoušky. Kozlovice porazily Vsetín 3:2, přestože po poločase 0:2 ztrácely.

Pět minut hrůzy prožili divizní fotbalisté Kozlovic na umělém trávníku druhého Slavičína.

Překvapivého vítěze zná podzimní fotbalová bitva o Přerov. Domácí Viktorka v ní porazila Kozlovice 2:1 a na závěr první poloviny sezony si tak připsala teprve druhou výhru.

Podruhé v řadě zvítězili vysoko 4:0 a před závěrem podzimu se dotahují na příčky, kde se chtěli v tomto divizním ročníku pohybovat. Fotbalisté Kozlovic doma nedali šanci 1. HFK Olomouc, který naopak po dvou slibných utkáních s těžkými soupeři na Přerovsku úplně propadl.

1. Hranice

4. Hodonín 2 4